Zavrieť

Porady

Stovkova sústava - čo je to?

Zamestnávateľ mi prikáza robiť pracovný výkaz v stovkovej sústave. Dvojkova, desiatkova a šestesiatkova sústava viem čo to je, ale o stovkovej som ešte nepočul a ani žiadný vyhľadavač mi to nenašiel. Ak existuje stovková sústava, ako sa odlišuje od desiatkovej.
Vďaka Marián
Usporiadat
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
majanr Pozri príspevok
to ze je to stara tema neznamena ze niekoho nebude zaujimat riesenie. Ak som sa previnila tym ze som chcela poradit aj buducim zaujemcom, ospravedlnujem sa.. nabuduce uz tu chybu nespravim.
Božechráň, žeby si sa previnila. Veď aj iných to môže po roku zaujímať. Ospravedlňujem sa, ak som ti spôsobila pocit viny
0 0
majanr majanr

majanr je offline (nepripojený) majanr

Mila Rozalka, vopred sa ospravedlnujem za tento prispevok, ale sukromnu spravu ti poslat nemozem a mail mas zakazany, tak teda verejne.. Dakujem ti za mile privitanie na porada.sk. Ak ale dovolis,neposluchnem Tvoju radu a nebudem dakovat kazdemu cloveku za to ze mi dal bod - nechodim sem preto aby ma niekto bodoval. Ak moje rady niekomu pomozu, budem velmi velmi rada ale naozaj nemam cas pisat spravy a dakovat ludom za to ze ma obodovali ..))
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať