Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kristina27 je offline (nepripojený) Kristina27

    Kristina27
    Aj ja som mala tento problém:
    https://www.porada.sk/t320797-kontro...ok-2020-a.html
    Tu je odpoveď z finančnej správy:

    Dobrý deň,

    ďakujeme, že ste sa obrátili na technickú podporu.

    Odporúčame zmeniť internetový prehliadač alebo vyčistiť vyrovnávaciu pamäť.

    posielame postup na chrome:

    Súčasne stlačíte Ctrl+Shift+Delete, zobrazí sa Vám "Vymazať dáta prehliadania“, označte súbory Cookie a ďalšie dáta webov a doplnkov a obrázky a súbory vo vyrovnávacej pamäti, dajte Vymazať dáta prehliadania. Následne kliknete na klávesnici na F5 a zopakujte prihlásenie na Portál finančnej správy.


    Takto som postupovala a už mi to funguje.
    hpuctovnik Ďakujem za info, podala som to cez edane, a skúsila som teraz tento postup, ale stále tam neponúka moznosť rok 2020, dúfam, že o mesiac to pôjde v pohode.....
    hpuctovnik skúsila som znova, lebo som mala nastavené zmazanie pamäte iba posledú hodinu, tak teraz to už funguje.....:-D
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    hpuctovnik cez FS tam neviem zadať rok 2020 a stále to vyhadzuje ako chybu.Volám tam od rána a neviem sa dovolať....
    vikinka Vyčistite si prehliadač a potom to pôjde
    hpuctovnik čo tým myslíte že vyčistiť prehliadač???? ako sa to robí????....
      zbaliť

    tina.mm je offline (nepripojený) tina.mm

    tina.mm
    Dá sa odoslať. Cez FS mi neposkytuje možnosť výberu rok 2020. (napriek tomu, že v súbore xml bol vyplnený) Volala som na FS, vraj je to len chyba prehliadača. KV som odoslala cez edane.
    hpuctovnik cez edane , to som nikdy nerobila, musím si to nejako stiahnuť alebo to ide priamo cez FS?
    tina.mm Stiahnuť aplikáciu Edane, a po jej otvorení si vyberiete druh podávaného daňového priznania, vyplníte (či načítate xml súbor), skontrolujete a podáte.

    kontrolný výkaz 2020 sa nedá podať?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.