Zavrieť

Porady

Zdravíčko

erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Prajem Vám všetkým veľa, veľa zdravia. Chráňte sa pred COVID-19
Usporiadat
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

buchač
korela
Stačí doma nechať telefón.
Uhm....a ísť vyvenčiť koroňáka ?
...a keď sa nebodaj niečo stane, tak potom čo ?
No čo niekedy za mnou ťahali dvojlinku
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
veronikasad
Kdesi som čítala že v Maďarsku musia byť obydlia občanov s domácou karanténou viditelne označené červeným letákom .
Hm...tak toto mi niečo pripomína.
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

veronikasad
Kdesi som čítala že v Maďarsku musia byť obydlia občanov s domácou karanténou viditelne označené červeným letákom .
Hmmm.... v histórii ľudstva už raz také označovanie bolo... len to bola žltá farba a nebol to leták, ale nášivka.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kopretinka
misoft
Inak toto
https://i-novinky.sk/dubnica-nad-vah...ajom-covid-19/
nebol práve najšťastnejší nápad!
V Čechách tiež zverejnili správu o jednom infikovanom, okamžite sa na polícii objavili udania, vraj porušuje karanténu (čo nebola pravda) a zároveň urážajú celú rodinu (hľadať sa mi nechce - bolo to na českých weboch).
A je to vôbec pravda? Ruvz nedáva osobné informácie.
Nuž - ako som tam čítal - vedel o tom primátor (alebo starosta, či čo to tam majú) a niekto z jeho okolia to "vyniesol" von (čo sa stať nemalo) a zavesil to na FB a toho sa potom chytili iný a na socialnych sieťach to šírili ďalej - a nielen to - celé meno a priezvisko, presnú adresu, poschodie... A rodina (komplet) teraz zažíva peklo, vonku nemôžu, nik im nechce ani pomôcť s nákupmi.

Preto si myslím - že erzet by toto na svojej stránke NEMAL zverejňovať. Mohol by mať aj prípadné problémy, ak by sa zistila totožnosť tejto osoby a zverejnila by sa.
A aj tak som to napísal - že to nebol práve najšťastnejší nápad...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
veronikasad
Kdesi som čítala že v Maďarsku musia byť obydlia občanov s domácou karanténou viditelne označené červeným letákom .
Hmmm.... v histórii ľudstva už raz také označovanie bolo... len to bola žltá farba a nebol to leták, ale nášivka.
https://dennikn.sk/minuta/1800593/
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
Stačí doma nechať telefón.
Uhm....a ísť vyvenčiť koroňáka ?
...a keď sa nebodaj niečo stane, tak potom čo ?
Čo potom? To isté. Niektorí ľudia si môžu vybrať, buď zomrú doma od hladu alebo to druhé.
Fantasta Maťko chce zavrieť dôchodcov doma bez toho aby mal zistené, aké opatrenia doteraz urobili obce a mestá.
V BA je na tom najlepšie Rača a Karlovka. V niektorých MČ nie je ešte nič zriadené. Chystajú sa na to ako lačný .... Ale dane za psov, ktoré zväčša ani na psov nejdú, tam si výber strážia a aj minú.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
misoft
veronikasad
Kdesi som čítala že v Maďarsku musia byť obydlia občanov s domácou karanténou viditelne označené červeným letákom .
Hmmm.... v histórii ľudstva už raz také označovanie bolo... len to bola žltá farba a nebol to leták, ale nášivka.
https://dennikn.sk/minuta/1800593/
Nie je to úplná správa.

Týkalo sa len tých, ktorí sa vrátili zo zahraničia - po návrate z krajín s nákazou koronavírusom.
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
misoft
veronikasad
Kdesi som čítala že v Maďarsku musia byť obydlia občanov s domácou karanténou viditelne označené červeným letákom .
Hmmm.... v histórii ľudstva už raz také označovanie bolo... len to bola žltá farba a nebol to leták, ale nášivka.
https://dennikn.sk/minuta/1800593/
Nie je to úplná správa.

Týkalo sa len tých, ktorí sa vrátili zo zahraničia - po návrate z krajín s nákazou koronavírusom.
Však doplň.
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

U nás opatrenie od starostu. Dnes mi priniesli mladučkí hasiči aj jedna hasička ako dôchodcovi nad 65 rokov ochranné rúško. Na miestnom TV infokanále (infokanáli?) dávajú omšu z prázdneho kostola.
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Prilozila som do pôvodného prispevku odkaz na článok, vrátane toho letáku
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Preto si myslím - že erzet by toto na svojej stránke NEMAL zverejňovať. Mohol by mať aj prípadné problémy, ak by sa zistila totožnosť tejto osoby a zverejnila by sa.
A aj tak som to napísal - že to nebol práve najšťastnejší nápad...
Toto nemôžeš myslieť síce vážne...ale jeden nikdy nevie.
0 1
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Dušan pozeral české správy, ja som na slovenských videla niečo podobné Istá dedina, priestor pred obecným úradom, starosta, občania. Jednalo sa o 2 infikovaných, meno nepovedali, hoci ľudia chceli vedieť, komu sa majú vyhýbať. Bolo to asi v nedeľu podvečer. Presne neviem, lebo televíziu pozerám iba občas. Pozeral to niekto?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

buchač
korela
misoft
veronikasad
Kdesi som čítala že v Maďarsku musia byť obydlia občanov s domácou karanténou viditelne označené červeným letákom .
Hmmm.... v histórii ľudstva už raz také označovanie bolo... len to bola žltá farba a nebol to leták, ale nášivka.
https://dennikn.sk/minuta/1800593/
Nie je to úplná správa.

Týkalo sa len tých, ktorí sa vrátili zo zahraničia - po návrate z krajín s nákazou koronavírusom.
tu je správa o ktorej som písala, aj s letákom
https://www.google.com/url?sa=t&rct=...b20jx5fic3YzQn
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

veronikasad
tu je správa o ktorej som písala, aj s letákom
https://www.google.com/url?sa=t&rct=...b20jx5fic3YzQn
Aj toto mi pripomína doby dávno dávne....
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

babka - ježibabka
Dušan pozeral české správy, ja som na slovenských videla niečo podobné Istá dedina, priestor pred obecným úradom, starosta, občania. Jednalo sa o 2 infikovaných, meno nepovedali, hoci ľudia chceli vedieť, komu sa majú vyhýbať. Bolo to asi v nedeľu podvečer. Presne neviem, lebo televíziu pozerám iba občas. Pozeral to niekto?
Ja som to pozerala a dala som príspevok neviem kde.Toto treba ustriehnuť,pretože môžu začať pogromy-ako upozornuje aj misoft.Toto je vážne,jednoducho mená infikovaných nesmú byť zverejnené!!!
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

BXLmiami
babka - ježibabka
Dušan pozeral české správy, ja som na slovenských videla niečo podobné Istá dedina, priestor pred obecným úradom, starosta, občania. Jednalo sa o 2 infikovaných, meno nepovedali, hoci ľudia chceli vedieť, komu sa majú vyhýbať. Bolo to asi v nedeľu podvečer. Presne neviem, lebo televíziu pozerám iba občas. Pozeral to niekto?
Ja som to pozerala a dala som príspevok neviem kde.Toto treba ustriehnuť,pretože môžu začať pogromy-ako upozornuje aj misoft.Toto je vážne,jednoducho mená infikovaných nesmú byť zverejnené!!!
ak zacne platiť to co v Madarsku a bude musiet byt ten letak, tak sa ludia meno dozvedia...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
veronikasad
BXLmiami
babka - ježibabka
Dušan pozeral české správy, ja som na slovenských videla niečo podobné Istá dedina, priestor pred obecným úradom, starosta, občania. Jednalo sa o 2 infikovaných, meno nepovedali, hoci ľudia chceli vedieť, komu sa majú vyhýbať. Bolo to asi v nedeľu podvečer. Presne neviem, lebo televíziu pozerám iba občas. Pozeral to niekto?
Ja som to pozerala a dala som príspevok neviem kde.Toto treba ustriehnuť,pretože môžu začať pogromy-ako upozornuje aj misoft.Toto je vážne,jednoducho mená infikovaných nesmú byť zverejnené!!!
ak zacne platiť to co v Madarsku a bude musiet byt ten letak, tak sa ludia meno dozvedia...
Hm....ale dobre vám ide...

Orbán je oný...niekedy až príliš akčný.
Machrovič si také niečo nedovolí...lepí mu z iných opatrení, ktoré zaviedli iní.
Sorry...ale Dušana ja poslednou dobou beriem s neskutočnou rezervou.
0 1
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
BXLmiami
Máš aj inzulín a hepatoprotektiva? Ak áno máš šancu prežiť.
To nemám. Skočím kúpiť
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
misoft
Inak toto
https://i-novinky.sk/dubnica-nad-vah...ajom-covid-19/
nebol práve najšťastnejší nápad!
V Čechách tiež zverejnili správu o jednom infikovanom, okamžite sa na polícii objavili udania, vraj porušuje karanténu (čo nebola pravda) a zároveň urážajú celú rodinu (hľadať sa mi nechce - bolo to na českých weboch).
To bolo zdieľanie
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

BXLmiami
babka - ježibabka
Dušan pozeral české správy, ja som na slovenských videla niečo podobné Istá dedina, priestor pred obecným úradom, starosta, občania. Jednalo sa o 2 infikovaných, meno nepovedali, hoci ľudia chceli vedieť, komu sa majú vyhýbať. Bolo to asi v nedeľu podvečer. Presne neviem, lebo televíziu pozerám iba občas. Pozeral to niekto?
Ja som to pozerala a dala som príspevok neviem kde.Toto treba ustriehnuť,pretože môžu začať pogromy-ako upozornuje aj misoft.Toto je vážne,jednoducho mená infikovaných nesmú byť zverejnené!!!
Viem, že mená nemôžu byť zverejnené. Asi som to mala dať ako citáciu ku Kopretinkinmu príspevku, kde o tom píše.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať