Zavrieť

Porady

Nedostupný azet.sk

Celý deň sa nemôžem pripojiť a dostať do azet.sk a tým pádom ani do mojej mailovej schránky. Čo s tým?...
celá stránka je biela-prázdna a 1 riadok napísaných čísela písmen. v lavom hornom rohu-- http./prihlásenie F % 2 mail.azet.sk % 2 F....
Fotka nepomôže. Keď zadám do vyhladávača azet.sk nezobrazí sa na obrazovke nič. Je prázdna ,biela.
Dnes mi vyhodilo na obrazovke-pri spojení nastala chyba.Chyba zabezbeč. spojení. nenalezen žádný společný šifrovací algoritmus..a opať som sa nedostala na AZET:SK..
Naposledy upravil karkulka 666 : 16.07.20 at 07:34
3 komentárov     zbaliť
Martuk prilož fotku
Martuk prilož fotku obrazovky s chybovým hlásením. V týchto hieroglyfoch, ktoré si sem pricapila, nie je možné poznať začiatok ani koniec. Pokiaľ nevieš, ako sa to robí, tu je návod:

1. otvor prehliadač (akýkoľvek), nahoď adresu pokecu a keď ti vyhodí chybu, stlač na klávesnici PrtSc.

2. potom si otvor skicár, stlač Ctrl + V. Na uloženie stlač buď Ctrl + S alebo si vľavo hore v menu nájdi Uložiť alebo Uložiť ako.

3. Následne sem prilož uložený súbor
ivka70 Vymaz historiu v browseri a cokies, potom skus znova nacitat stranku.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Martuk je offline (nepripojený) Martuk

    omylný človek, ktorý sa rád nechá poučiť a občas má aj svojský pohľad na vec :-D ...viac Martuk
    málo infa. Nemôžeš sa pripojiť kde? Cez telefón, notebook, doma, na verejnej wifi, kde?? Keď sa ti nedá pripojiť, vypisuje ti nejakú chybovú hlášku, nejaký dôvod nepripojenia?? Už som rozmlátil 3 veštecké gule. Keď chceš poradiť, musíš napísať viacej informácií.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Azet posielal koncom juna mail na overenie tlf.cisla, bolo v nom, ze ak číslo nebude overené po nejakom case (bol tam dátum) nebude možné posielať maily.
    Bafit to s tym nema nic spolocne. Karkulka sa nemoze dostat na stranku Azet, podobne ako ja na FB

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.