Zavrieť

Porady

Cestné bežecké tenisky

Má niekto tip na dobrú bežeckú obuv na asfaltový povrch? Mala by mať vysoké tlmenie, širokú prednú časť kvôli haluxom, v cene do 150 €
Doteraz som mal iba Hoka One One Bondi 5 boli výborné ale už sa nedajú zohnať a 6 sú šmejdy , preto ak máte nejaký tip, sem sním. Vďaka za každž tip
14 komentárov     zbaliť
buchač Hoka One One Bondi 5 už sa nedajú zohnať....
=====================
Kto povedal ?
Lebo internet vraví niečo iné...
majkii Ak vieš kde, daj mi vedieť, potrebujem veľkosť 44 2/3
kúpim si hneď dvoje
misoft Poznáš uja Gúgeľa?
Asi nepoznáš, lebo ten vie všetko!
5 sekúnd a https://www.bezeckepotreby.sk/produk...-men-blueprint

Ale to by človek nesmel byť LENIVÝ!
majkii Misoft, Obdivuhodná povrchnosť, skús mi poradiť ako na tej stránke vyberieš potrebnú veľkosť, ako objednáš, keď tam nie je tlačítko "pridať do košíka" ako pri ostatnom tovare, no nie je tam preto, lebo tovar sa nedá objednať ak jeď tam svieti dostupnosť 5-7 dní,
Doplňujem : napísal som im mail ako si to môžem objednať, som zvedabý na odpoveď

Doplňuje odpoveď z e-shopu : "Zdravím,

jedná sa o starší produkt a už ho nemáme v ponuke - nedá sa objednať od
dodávateľa na stránke sme mali chybne uvedené, že by tam bola dostupnosť
5-7 dní."

Myslíš, že som lenívý gúgliť? Zle si myslíš, niekoľko mesiacov sa pokúšam najsť v e-shope, kde ich reaálne majú. písal som aj frantíkom do výroby, a nič.
Na Bondi 5 hľadám alternatívu preto, lebo sa nedajú zohnať,
lujza.j Ja mam w gaviota....prisla som s predoslymi do predajne...take uz nic...jasne,ze predosle sa zdali lepsie....ale aj tak by som si asi inu zn.nekupila...
buchač majkii (Dnes 11:06) Obdivuhodná povrchnosť, skús mi poradiť...
===============
Nebuď povrchný...hľadaj nie v slovenčine, ALE v angličtine...
misoft majkii - nuž neviem, neviem.... pokiaľ nie je ten tvoj "vzor" - sú tam alternatívy a dokonca výber veľkostí a aj Pridať do košíka. A to pozerám SLOVENSKÚ stránku!!!
Mne vychádza z toho jedno:
A) Buď nachádzaš výhovorky, prečo sa to nedá;
B) máš bordel v počítači;
C) si totálny 8L8!
Prikláňam sa k C)!
majkii buchač

Nebuď povrchný...hľadaj nie v slovenčine, ALE v angličtine
----------------------------------------------------------------------------
Vďaka buchy za cené rady, načo by som to hľadal v angličtine? Rád by som kúpil tenisky v našom obchode so zárukou, s možnosťou vrátenia tovaru do 14 dní, ak mi nesadne veľkosť, platiť za poštovné zo zahraničia a t.ď.Písal som aj výrobcovi s tým, že ak by ich mal na sklade, objednal by ich SK predajca.
Práve preto som zadal prosbu - otázku o nejaký tip na podobné tenisky iného výrobcu, namiesto toho tu špiritizujeme o teniskách, ktoré sa reálne nedajú kúpiť. Takže ak máš nejaký tip na dobré pohodlné bežecké tenisky sem stým. Gúgl alternatívy sú fajn , ale mňa zaujímali skúsenosti a teda tip od užívateľov.. tak ako dala nap. Lujza.j., tak si predstavujem odpoveď, ktorá pomôže
majkii misoft (Včera 13:56)

Mne vychádza z toho jedno:
A) Buď nachádzaš výhovorky, prečo sa to nedá;
B) máš bordel v počítači;
C) si totálny 8L8!
Prikláňam sa k C)!

----------------------------------------------
Misoft udivuje ma ako si v obraze, s tvojim talentom špekulovať, takéto veci si best trollporaďák, blahoželám
buchač majkii (Dnes 09:46)
Vďaka buchy za cené rady, načo by som to hľadal v angličtine?...Takže ak máš nejaký tip na dobré pohodlné bežecké tenisky sem stým.
===============
Si normál ? Ja a behať ? Neexistuje !
Ale do lesa nosím Grisport ... mám kotníkové a aj celé.
misoft majkii (Včera 09:57) misoft (Včera 13:56)

............

----------------------------------------------
Misoft udivuje ma ako si v obraze, s tvojim talentom špekulovať, takéto veci si best trollporaďák, blahoželám

A ja blahoželám tebe! Pretože ja aspoň niečo nájdem, lenže ty vieš akurát sa len pýtať a vyhovárať sa. Takže neschopným trollom si práve TY (máš na to väčší talent).
majkii aj nieiečím užitočným prispeješ ? alebo ako zvyčajne iba trolluješ bláboly o gúglení? o lenivcoch, o tých čo majú v počítači bordel a tom kto je podľa teba totál BLB? To čo si našiel je veľké H, malé o, rímska päťka, n a o!!! pozrel si si link, ktorý si bez rozumu prilepil?
misoft JA som aspoň niečo dal - a čo TY? Okrem večných otázok a trollovania?

NIČ!
majkii Niekoľko rokov si udržujem zdravorný stav rýchlou chôdzou do práce, denne 9 až 15 km, Na to, aby to človek zvládol potrebuje primeranú obuv, kúpil som si Bondi 5 od Hoky, nevedel som o teniskáchh nič, nechl som si poradiť kolegom. Bondi 6, ktoré som si kúpil neskôr nevydržali ani zlomok toho čo Bondi 5. Niekoľko mesiacov som v kamenných obchodoch a na internete som hľadal staršie Bondi 5, nikde sa nedali reálne kúpiť. Tak som začal hľadať alternatívu.
Ja blbec, som si dovolil dať otázku na poradu, a to ma ani vo sne nenapadlo, že naštartujem kráľa trollov Misofta, ktorý z povinnosti jeho blahorodia porady najlepšie vie, že pýtajúci sa je lenivý Totálny BLB (etika porady jeho blahorodiu nič nehovorí) Čo som sa však dozvedel, že Misoft zagúgliť vie a do 5 sekúnd má odpoveď čo aj Búchač uznal, že sa nedá. Tento "poraďák" sem dá bez rozumu ink, z ktorého je jasné že išlo o neaktualizovanú stránku e-shopu, pochopil by to aj podpriemerne schopný jedinec (tú stránku som dobre poznal). Namiesto toho, aby trollko prninajmenšom čušal, lebo napísal Totálnu BLBINU, tak tu vykrikuje ako ratlík spoza plota ako sa vraj vyhováram. Čo to je za blbina, že sa pýtajúci vyhovára? Pýtajúci sa pýta, nepochopil som, nevadí,

Chcel som teda dobrú radu resp. tip na tenisky, tak ako som dostal od bývalého kolegu, Moja chyba odpoveď hľadať na porade. Zo 4 poradákov dala tip, Ivka avšak tiež len ako Goodl alternatives, čo samozrejme si viem vyhľadať a nie som lenívý ako tvrdí špekulant Misoft, Chcel som skôr odporučenie niekoho, kto má čosi odbehané. Očakoval som odpoveď typu "tieto som mal/mala boli pohodlné, a dlho mi vydržali, sú na tvrdý povrch, kúpil/kúpila by som si ich znovu..." Že vygúgliť alternatívy nie je dobý nápad je hneď prvá položka Bondi 6, ktoré neprichádzajú do úvahy. Napriek tomu dal som užitočné, Najlepší komentár dala lujza.J, dal by som plusko za komentár, ďakujem Lujza.

Na porade hľadať odpoveď je ako telefonovať na technickú podporu - kde naučené odpovede typu "Reštartujte zaraiadenie, skontrolujte zapojenie, vypnite a zapnite....." tieto rady sú vám na dve veci, pretože ste všetko vyskúšali už predtým, než ste na technickú podporu zavolali. Tak je to aj na porade. Časť komentárov je typu vygúgli, nevieš gúgliť, si lenivý gúgliť ..... Osočovanie pýtajúcich sa to je dnešná realita na porade, príkladom takéhoto "užitočného " poraďáctva je Misoft
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

ivka70
Toto tiez pise Google:

"hoka one one bondi 5 alternatives"

Here are the best cushioned running shoes you can buy today:
HOKA Bondi 6.
Brooks Glycerin 18.
ASICS GEL-Nimbus 22.
Karhu Synchron 2020.
Saucony Triumph 17.
On Cloudstratus.
Mizuno Wave Sky Waveknit 3.
New Balance Fresh Foam 1080v10.
majkii Ďakujem Ivka70, Bondi 6 mám, nevydržia ani zlomok toho čo Bondi 5, gúgl to ako alternatívu ponúkne, reálnou alternatívou však niesú,
na Bondi 5 som prešiel viac ako 6,5 mil krokov, prvé bondi 6 sa rozpadli po cca 300 tis. krokoch, po reklamácii nové vydržal menej ako 1 mi krokov, preto Bondi 6 nechcem
ivka70 chapem, su tam aj ine alternativy, daju sa k nim najst recenzie
Kolega si napr. pochvaluje tie Asics ...

Cestné bežecké tenisky

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.