Zavrieť

Porady

Veľkoobchod potravín

Poprosím Vás o radu, mám za veľmi dobrú cenu energetické nápoje hell a kávu eduscho mocca grande, ale kedže je na tom naozaj malá marža nie je možné tlačiť peniaze do reklamy a tiež minimálny odber je paletové množstvo. Viete mi poradiť kde sa da zadarmo, alebo velmi lacno inzerovat? resp. kam chodia zivnostnici a podnikatelia hladat na ake fora, alebo weby taketo produkty, kde by som sa s nimi vedel skontaktovat? dakujem za pomoc
3 komentárov     zbaliť
misoft https://www.porada.sk/t216110-etiketa-porady.html
"Zákaz reklamy
V odpovediach, komentároch a príspevkoch v debatách neuvádzam odkazy na produkty, služby a firmy s cieľom robiť takto reklamu."
a toto:
"mám za veľmi dobrú cenu energetické nápoje hell a kávu eduscho mocca grande" JE REKLAMA!

Buď otázku odstrániš, premiestniš, alebo UPRAVÍŠ znenie doplňujúceho textu otázky!
kopretinka Nepreháňaj,šak tam nie je žiadny link
buchač "mám za veľmi dobrú cenu energetické nápoje hell a kávu eduscho mocca grande" JE REKLAMA!
===================
Toto nie je reklama, toto je SAMOCHVÁLA.

Inzercia zadarmo je pre zmenu zasa CHRŤÁCTVO.

Minimálny odber jednej palety je zasa NENAŽRANOSŤ.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Veľkoobchod potravín

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.