Zavrieť

Porady

Tablet na písanie poznámok

Ahojte, hľadám dobrý tablet, ktorý by som mohla používať aj na písanie poznámok, zapisovanie do dokumentov, následné zdieľanie. Zaujal ma nový pen tablet ReMarkable, ale chcem niečo lacnejšie. Začala som pátrať medzi Apple. Tam som zatiaľ objavila Apple iPad 2019 ako celkom prijateľnú náhradu. Keď si ale prirátam cenu ceruzky, zase som na 400€.
Ktoré iPady by ešte prichádzali do úvahy? Alebo viete o inej značke tabletu kde už sa dá urobiť celkom pekný zápis perom do dokumentu? ???? (rada by som sa pohybovala medzi 200-300€, tablet chcem využívať hlavne na prácu s dokumentmi, čítanie... žiadne hry, filmy...)
Vopred vďaka za tipy ????
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    annova je offline (nepripojený) annova

    annova
    Ja som zohnala Lenovo Yoga z druhej ruky, ale mala som stastie.
    Funguje perfekt. No ale ta cena noveho je pre mna nedostupna.
    papricka333 Akú ceruzku k tomu používate?
    annova Bola k tomu original, ale je to dotykovy display, ceruzku stale hladam, tak staci prst. Ceruzka je Lenovo activ pen. Nic som nemusela dokupovat. Ale ci povodne bola v baleni, tak to neviem. Vyhodou je aj to, ze sa to da otocit ako tablet, alebo ako notebook.

    Tablet na písanie poznámok

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.