Zavrieť

Porady

zaradenie vozidla podľa hmotnosti - určenie sadzby

sadzba dane napr. v kategórii o4 - prosím, ak má vozidlo dve nápravy a hmotnosť 18t.-tak pod ktorú sadzbu spadá, keď v tabuľke je uvedené od 16-18 a od 18-20? do tej prvej, či druhej? mordujem sa tu s vyše 400 vozidlami a už som uplne zmagorená...
Prosím, nedisponuje niekto navzorcovanou tabuľkou? mňa tieto výpočty cez excel úplne ničia...keby aspoň to tlačivo automatizovali a nie všetko ručne rátať

Pekné sviatky a ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Lehota na podanie DP DzMV je zmenená do konca marca, kros ma dostatok casu na aktualizáciu
    Ak neide o novozaradene MV, predvyplnene tlacivo budes mat aj v osobnej schranke FS
    Miriam05 ďakujem, uzávierku musíme mať do 15.1. hotovú a všetko odovzdané..preto to naháňam..ďakujem.

    besttracker je offline (nepripojený) besttracker

    besttracker
    skusala si program TAXA od Krosu ? ak mam dobre info to vyratava automaticky....je tam moznost aj demo na skusenie...a potom to automaticky supne na danovy portal...
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Miriam05 Fakt? Aj toto nove po novelizacii? To by bolo perfektne
    Miriam05 No pozerala som taxa a je tam len za r 2019 dakujem
    ivka70 Kros vydavava aktualizaciu Taxa v prvej polovici januara.
    besttracker podla mna to kros robi umyselne,aby ludom ktory maju balik podpory do 31.12 . donutil kupit balik podpory v novom roku ... :-) lebo uz teraz hlasia ze novu aktualizaciu programou vydaju az 3.1.:-)
    marjankaj To je logické. Finančná správa ešte nevie ako budú vyzerať nové tlačivá, a KROS si to má teraz vyveštiť alebo čo?
    Miriam05 Tlacivo uz je, uz na skoleni 2.12. Sme ho vyplnali
      zbaliť
    Miriam05 Oki dakujem, cize ak ma rovnych 18t, tak je v rozmedzi 16-18 tak? Dakujem
    marjankaj No vieš narátať DO 5?

    zaradenie vozidla podľa hmotnosti - určenie sadzby

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.