Zavrieť

Porady

Nedá sa mi spustiť robotický vysavač

Mám nový robotický vysavač Xiaomi Robot Vacuum Mop Pro.Nedokázem ho spustiť do prevádzky. Mám stiahnutú aj appku,ale nedokázem ho zapnúť ani manualne ani cez appku. Nahodí mi chybu že ho mám položiť na podlahu. pritom ten zmrd je na podlahe. dva dni som s nim bojoval a nič. tak Vám budem veľmi vďačný za každú radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    faro1 je offline (nepripojený) faro1

    faro1
    Podľa bodu 4 návodu: Pri prvom použití vysávača s mopom ho zapnite na 3 sekundy. Keď sa rozsvieti kontrolka, ručne vložte vysávač s mopom do nabíjacieho doku a nechajte ho nabiť.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Nemám (a absolútne ani nemienim) hentú mašinu, ale jednoznačne súhlasím.
    Predsa každá takáto mašinka sa pred prvým použitím musí nabiť na full...vysávač, mop, ntb, mobil, .... atď.
    misoft ...a ku každej mašinke je i návod (niekedy i na nete) - len ho treba aj prečítať - čo asi bubulicek neurobil... šak načo - vie predsa všetko...
    Nandrolon Je to síce logické pre použitie, ale dnes sa už používa technológia Lixx, takže sú na cca 60% nabité. Ak to nefunguje hneď, nebude ani po nabití...
    buchač Ááááále trt chyba vysávača.
    Obsluha mašinky je na hovno...
      zbaliť

    Nedá sa mi spustiť robotický vysavač

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.