Zavrieť

Porady

Odoslanie zasielky DPD na dobierku

Akym sposobom je mozne vygenerovat "Prepravny stitok" DPD pri odosielani balika na dobierku ?

Skusal som nasledujuce:

Na stranke https://www.dpdmojkurier.sk/ je mozne zvolit Dobierka - avsak to je iba cenova kalkulacka.

Pri prekliknuti na "Poslat zasielku" nie je mozne v ziadnom z nasledujucich krokov definovat, ze sa jedna o Dobierku. Taktiez nie je mozne uviest cislo uctu atd.

Vedeli by ste niekto pomoct ?
Vdaka!
4 komentárov     zbaliť
buchač Hneď na úvodnej stránke je okienko, ktoré po odkliknutí ukáže kolónku " dobierková suma "...ergo, žiadna kalkulačka.

Predsa dobierka je dobierka a nie nejaká kalkulácia ceny, ktorú mi schváli kuriér....či ???

Zvyšok neriešim, nekontrolujem...nemienim vypisovať všetky údaje, aby som sa dostal o krok ďalej.
Ale som si istý, že chybu robíš ty...jednoznačne.
dpd_bazant okienko Dobierka, umozni zadat dobierkovu sumu iba v ramci kalkulacky na uvodnej stranke. Po prekliknut sa na "Poslat zasielku" sa tato informacia neprenesie do dalsich krokov. Predpokladam aj ja, ze robim niekde chybu, ale riesenie som zatial nenasiel.
buchač Kalkulačka je podľa mňa z dôvodu výpočtu ceny za doručenie zásielky.
Chyba sa odstraňuje systémom pokus - omyl až do zdárneho konca.
dpd_bazant Pravda, pokracujem v iteracii. Dik za shahu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    v tretom kroku sa objavi aj dobierkova suma, iban.... v prvom kroku adresa odosieôate, v druhom prijmatela, v tretom udaje o dobierke, ak si si vybral dobierku
    Screenshot_2021-01-15 Môj Kuriér.png  
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Jasné jak facka.
    Veď rovnaký princíp používajú všetky kuriérske spoločnosti...dokonca aj pošta.
    dpd_bazant Vdaka! Znamena to teda, ze ak chcem poslat balik na dobierku, musi ho u mna vyzdvihnut kurier. Vo vetve, kde sa balik odovzda v Parcel Shope, tato moznost nie je.
    Dáša_ teraz su covid opatrenia, tak to zrejme nedovoluju. Ani odovzdat baliky priamo v depe sa aktuálne neda
    dpd_bazant Dakujem za info!
      zbaliť

    Odoslanie zasielky DPD na dobierku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.