Zavrieť

Porady

Dohoda o vykonaní práce a PN

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, som od 18.12.20 na PN, zároveň mám registráciu v nbs ako fin.sprostredkovateľ na základe sprostredkovateľskej zmluvy pre komerčnú poisťovňu. Poisťovňa mi práve poslala na podpis Dohodu o vykonaní práce /je to dohoda k tomu, aby som mohla urobiť pre klientov prihlášku na prechod do inej zdr.poistovne). Obávam sa, že keď to podpíšem bude problém s PN, nakoľko dohodu nahlasujú do sociálnej poistovne. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď. Prosím, potrebujem odpoveď čo najskôr, ďakujem
Naposledy upravil ady23 : 16.02.21 at 09:02
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    S PNkou by si mohla mať problém, ak nebudeš dodržiavať liečebný režim! A ten predsa dodržíš - ak hodíš jeden autogram na dohodu. či? Reálne sa liečiš a dodržiavaš, čo lekár nakázal?
    ady23 áno ja som doma, liečebný rezim dodrťiavam, všetko riešim z domu, len som sa zlakla kvôli tej dohode a prihláseniu na sociálku, aby v tom nebol nejaky problém, ďakujem..

    Dohoda o vykonaní práce a PN

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.