Zavrieť

Porady

Zaslanie vyhlasenia k 2% za zamestnanca

Ahojte stretli ste sa uz s poziadavkou od zamestnancov, nech zanich firma na vlastne naklady odosle na danovy urad vyhlasenie k 2%?
Vraj oni to zo svojho platit nebudu....
4 komentárov     zbaliť
kn-alka a čo ti bráni zaslať všetky vyhlásenia za firmu v jednej obálke, nemusíš to zasielať po jednom.

ja ako externá účtovníčka zasielam vo vlastnom mene rôzne firmy dokopy v jednej obálke
veronikasad Prijimatelov 2% dane si urcili sami?
janulka5595 Nie som externá účtovníčka, prijímateľovi si každý zvolil sám...

Môžem to teda poslať spolu s jedným sprievodným listnom?


Ďakujem baby
veronikasad Mozes aj bez sprievodneho listu. Ja to robim len tym zamestnancom, ktori neuvedu prijimatela a navrhnem im nejaké občianske združenie alebo n.o.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jelalim je offline (nepripojený) jelalim

    jelalim
    Poslat v jednej obalke, za vsetkych zamestnancov. Hadam kazdy zamestnavatel zvladne na tento ucel vynalozit za vsetkych zamestnancov obalku a 0,65€ postovne rocne.
    veronikasad Pri väčšom počte zamestnancov a externom spracovaní miezd je problém niekde inde, ako hodnota poštovného ..., najmä ak mzdárka nesedí vo firme
    jelalim domnievam sa, že čím väčší počet zamestnancov, tým je skôr pravdepodobné, že niekto niečo posiela mzdárke. Je taký problém mu k tomu hocičomu od hocikoho priložiť vyhlásenia ostatných zamestnancov?
    ivka70 26.03.21 10:43 odstránil(a) z Porady

    Zaslanie vyhlasenia k 2% za zamestnanca

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.