Zavrieť

Porady

Kópia pravidiel PORADY

Skopírovala som pravidlá Porady, ktoré sú verejne dostupné a nedodržiavajú sa,. Bujnie šikana, nenávisť, rastie vulgarizmus, narástol počet "odborníkov" na všetkého druhu.....
Preto prosím, prečítajte si pravidlá Porady. Žiadam admina o nápravu. Nie je riešením to, že mlčí.

"Registrácia na Porada.sk je zadarmo, ak ste neboli z Porada.sk doteraz vylúčený! Vyžaduje si však dodržiavanie nižšie uvedených podmienok a pravidiel. Ak ste si podmienky prečítali a súhlasíte s nimi, prosím zaškrtnite políčko pred textom "Súhlasím..." a stačte tlačidlo "Odoslať registráciu". Ak s týmito podmienkami a neregistrujte sa prosím.

PORADA.sk je predovšetkým určená na:
- výmenu názorov na odborné témy,
- uverejňovanie aktuálnych informácií z oblastí, ktorým je toto fórum venované.

Na fóre je zakázané šíriť akúkoľvek reklamu v rámci diskusných príspevkov. Predošlá veta neplatí, ak sa tak udeje so súhlasom prevádzkovateľa.

Je zakázané uverejňovať a pridávať akékoľvek texty alebo hyperlinkové odkazy, ktoré sú v rozpore s Ústavou Slovenskej republiky šíria rasovú nenávisť alebo náboženskú neznášanlivosť podľa § 196 - 198 a zákona č. 140/1961 Zb. Trestného zákona v platnom znení a teda PORADA.sk požaduje prispievať do diskusií tak, aby nedošlo k šíreniu trestných činov násilia proti skupine obyvateľov, hanobenia národa, rasy alebo vierovyznania resp. podnecovania k národnostnej a rasovej nenávisti.

Napriek tomu, že administrátori a modetrátori PORADA.sk sa snažia vylúčiť všetky namietania vhodné príspevky, je výlučnou zodpovednosťou každého prispievateľa dbať o dodržiavanie stanovených zákonných noriem. Každý príspevok predstavuje názor autora jemu vlastný a ani prevádzkovateľ fóra PORADA.sk, ani jeho softvérový vývojári nenesú žiadnu zodpovednosť za obsah ktorejkoľvek uverejnenej správy na PORADA.sk.

Ďalej nie je možné uverejňovať akékoľvek vulgarizmy, nadávky, osočovania a propagáciu politických strán a osobností najmä v prípadoch keď to zakazuje zákon.

Prevádzkovateľ Porady si vyhradzuje právo odstrániť, zmeniť alebo uzavrieť ktorékoľvek príspevky a témy z akéhokoľvek dôvodu.

Prevádzkovateľ Porady si vyhradzuje zrušiť členstvo užívateľom bez udania dôvodu. Osoba, ktorá bola dočasne, alebo úplne vylúčená sa nemôže opätovne registrovať, ani pod iným užívateľským menom.

Odoslaním registrácie dávate tiež súhlas na zasielanie emailov s informáciami o novinkách, produktoch a podujatiach organizovaných spoločnosťou Porada.sk. Súhlas môžete kedykoľvek zrušiť v nastaveniach svojho profilu (odškrtnutím políčka Chcem príjímať email od Administrátora)".
Usporiadat
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Uplne zbytovna debata, ktorou len rozputas dalsie kontraverzne diskusie.
Na to tu je otvorenych dost tem aj bez toho.
4 1
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Mila123: doterajšie pravidlá (Etiketa Porady) sa vytvárali v priebehu prechodu na nový formát Porady, každý registrovaný mal možnosť podať návrhy a námeitky voči zneniu v priebehu vytvárania Etikety.
Takže táto Etiketa Porady je "výsledkom" aktivity/neaktivity členov Porady a zatiaľ funguje. Ovšem!
Ako si správne uviedla - hlavné slovo má prevádzkovateľ Porady (admin), ktorý by si to mal kontrolovať a aspoň 1x mesiac prezrieť dodržiavanie a hlavne REAGOVAŤ na podnety od členov Porady (čo sa často nedeje).
Prvotné nastavenie na udelenie BANu (teda vylúčenia) bolo 100 dní, čo sa ukázalo ako nepostačujúce (niektorí totiž tých sto dní čušali a potom začali "svoju prácu"- na mnohé námietky a podnety to potom admin zmenil na 300 dní.
Ďalej je tu problém "zamknutých" profilov, kde bežný člen v žiadnom prípade neudelí BAN (nemá prístup) a moderátor má občas tiež ťažkosti.
Práve preto by admin mal sa viac zaujímať o to, čo sa deje, lebo jedine on môže zamknutý (neprístupný) profil otvoriť a člena vylúčiť.

Všetko toto ale záleží práve na ADMINOVI!
Nové pravidlá (ktoré navrhuješ) by len to kozmeticky upravili, ale problém by zostal naďalej.
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať