Zavrieť

Porady

Stranka na FB

Spravujem str pletky snincanov na FB. Na sukrom profil mi pisala osoba ze sa bude stazovat u pani primatorky na nasu stranku. Co ma s tym primatorka? Meno mesta predsa moze niest aj hocijaka s.r.o alebo aj vlakno na FB. Proti mestu na stranke nejdem.
8 komentárov     zbaliť
ivka70 spytaj sa osoby, ktora sa ide stazovat
bertik2222 Ona ma vyblokovala. Ak sa niekomu nelubi nech da unlike. Ved povedz co s tym ma primatorka.
duves Mal si si vytvoriť další profil, napr. Hogo Fogo a cez to adminovat FB stranku pletky. A nech si trhne každy.
buchač str pletky snincanov na FB.
Proti mestu na stranke nejdem.
===================
Proti mestu nie, ale proti určitým osobám možno aj hej.
Hentá osoba ti len napísala...ale iná osoba ti môže rozbiť ksicht na paštéku. Toto potrebuješ ?

Poznámka - to nemáš inej roboty, ako sa zapodievať nejakými chujovinami na pridrbanom fejse ?
duves Pytal sa, poradil som.
buchač duves (Dnes 10:29) Pytal sa, poradil som.
================
Môj predchádzajúci koment smeroval na pletkára...
duves OK :-)
bertik2222 pozri sa davam aj dobre info. za str dostanem mes 15e , dostal som uz 390e a tiez aj 30e za inu reklamu nejake tie pizze za reklamu anadhernu ovocnu tortu za reklamu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.