Zavrieť

Porady

Príkazná zmluva

Prajem pekný deň,
veľa som si tu našla o príkaznej zmluve, len neviem nikde nájsť žiadny vzor, ako by takáto zmluva mala vyzerať. Viete mi , prosím, niekto poradiť, kde by sa mohla dať stiahnuť?
Prípadne by mi stačilo, čo musí takáto zmluva obsahovať, nech mi tam nič nechýba.
Vďaka za každú radu...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tatiana je offline (nepripojený) Tatiana

    normálka Tatiana
    viki20
    Prajem pekný deň,
    veľa som si tu našla o príkaznej zmluve, len neviem nikde nájsť žiadny vzor, ako by takáto zmluva mala vyzerať. Viete mi , prosím, niekto poradiť, kde by sa mohla dať stiahnuť?
    Prípadne by mi stačilo, čo musí takáto zmluva obsahovať, nech mi tam nič nechýba.
    Vďaka za každú radu...
    Daj si v porade vyhľadať "Príkazná zmluva" a tam Ti ukáže veľa vzorov a rád, ktorými prispeli "poraďáci".

    viki20 je offline (nepripojený) viki20

    som účtovníčka a začínajúca mzdárka... ...viac viki20
    Skôr, než som vložila túto tému, prešla som všetky príspevky na túto tému, našla som veľa rád, ale vzor zmluvy nie. Neviem, kde to mám násť...

    Tatiana je offline (nepripojený) Tatiana

    normálka Tatiana
    viki20
    Skôr, než som vložila túto tému, prešla som všetky príspevky na túto tému, našla som veľa rád, ale vzor zmluvy nie. Neviem, kde to mám násť...
    http://www.porada.sk/showthread.php?...kazn%E1+zmluvaTu je vzor.

    BRK je offline (nepripojený) BRK

    BRK
    Prosím, neviem si otvoriť vzor príkaznej zmluvy. Nemôžete mi ju niekto stiahnuť celú do odpovede.
    Strašne pekne dakujem.
    Katarína

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.