Zavrieť

Porady

Môj podnikateľský nápad

Ahojte. Mám fantastický podnikateľský nápad, na jeho zrealizovanie mi však ešte chýba dosť veľa peňazí. Tiež som dostala ponuku- "ty dáš nápad, ja kapitál". Takže fifty fifty . Ibaže sa nechcem nechať oblafnúť? Ako postupovať v takomto prípade, aby mi to dotyčný neuchmatol? Mám sa spoliehať iba na jeho slovo?
A ešte niečo. Dá sa podnikateľský nápad aj niekde predať?
ĎAkujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ozo je offline (nepripojený) ozo

    Vylúčený člen ozo
    A co tak dat do vsetko na papier / zmluva/ a dopodrobna vyspecifikovat, co ,kto ,kedy ,ako a pod

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    myslím, že na výborný podnikateľský zámer Ti požičia akákoľvek banka na Slovensku, ak je zámer skutočne výborný a máš čím ručiť.

    portfoliova je offline (nepripojený) portfoliova

    portfoliova
    VEd to práve, nehnuteľnosť mám už zataženú hypotékou a aj tak nemá takú hodnotu..
    2000000

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Aj národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania poskytuje pôžičky za určitých podmienok, treba si nájsť na nich kontakty podľa bydliska a prekonzultovať to s odborníkmi buď v banke, alebo tam. Osobne by som verila viac inštitúcii, ako súkromnej osobe.

    abel je offline (nepripojený) abel

    abel
    Z vlastných skúseností radím - na podnikanie je jeden človek málo a dvaja už je veľa. A už vôbec neodporúčam ísť do podnikania s kamarátom alebo nebodaj s rodinou. Ak je to taký skvelý nápad, skús všetky možnosti získania úveru napr. z eurofondov a podobne .

    Môj podnikateľský nápad

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.