Zavrieť

Porady

faktura za zvar optickeho vlakna a instalaciu zariadenia, + material/tovar, ma byt vystavena s prenosom DP?

dobry den, dostali sme od dodavatela fakturu za zvar optickeho vlakna, instalaciu el. zasuvky a instalaciu sietoveho zariadenia (3 polozky )plus k tomu nejaky tovar/material, ako napr. opticky prevodnik, kabel atd., je to instalacia zariadenia u klienta, tato fa je vystavena cela s 20% DPH, je to tak spravne? nemala by byt vystavena s prenosom DP? dakujem pekne
avalik a čo ste našli podľa zoznamu CPA na stránke finančnej správy?
Patrícia4567 nasla som Zvaranie optickych kablov v ramci instalacie el. rozvodov a Elektroinstalacne prace - napr. v ramci budovy - vytvorenie novej zasuvky, ale toto bolo robene asi len v jednej predajni v Asku, aby tam fungoval internet, netykalo sa to rozvodov celej tej budovy
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    faktura za zvar optickeho vlakna a instalaciu zariadenia, + material/tovar, ma byt vystavena s prenosom DP?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.