Zavrieť

Porady

Najde sa pravnik, ktory poradi ???

Zdravim vas,

Potreboval by som radu. Zastupujem z marketingoveho hladiska internetovy projekt, (online hockey manager) ktora ma do 30 000 registrovanych manazerov z 40 krajin sveta. A je bezplatna.

Mame v plane dat financne ceny trom najlepsim manazerom na konci kazdej sezony (kazdych 70 dni), jednalo by sa o sumy cca 50 - 250 EUR.

Projekt bezi na baze zivnosti.

Podla vsetkeho by nemalo ist podla zakona ani o loteriu zakon z r. 2003 ani o hazardnu hru z.z. 2005.


Bolo by to mozne davat financne ceny?

Za uzitocne rady vopred dakujem
ICQ: 277-877-884
Naposledy upravil empty : 06.10.06 at 08:01 Dôvod: zly nazov titulku
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    empty je offline (nepripojený) empty

    empty
    Nechcel som aby bol z tejto temy monolog, ale co uz.

    Neverim ze nenajde odpoved na moju otezku na takomto fore kde su samy mudry a studovany ludia.

    Mohol by poradit aj nejaky danovnik,

    Keby sa tie vyhry vykazali a odviedla by sa z nich dan, Teoreticky by nemalo hrozit ziadne porusenie zakona. Ide mi o to aby to bolo 100% legalne.

    Dufam ze sa najde niekto z radou resp. vysvetlenim.

    empty je offline (nepripojený) empty

    empty
    No zacalo to ako monolog a tak to aj konci.

    Takze keby niekto chcel robit podobnu vec ako je hockeyarena.net treba ist na MFSR.

    Tam mi povedali ze mozem davat vyhry lebo sa nejedna o hazard a nepotrebujem ani povolenia, a dokonca mozem davat vyhry aj mladsim ako 18 rokov.

    A ani vyplacanie do 45 statov ako v mojom pripade nebude ziadny problem.

    Skoda ze sa tu nikto nenasiel s radou ked som to potreboval, ale mozno pomozem ja vam so svojou skusenostou.

    Dovidenia

    Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

    Marianna01
    Empty, neuraz sa, ak Ti nikto neodpovedal. Možno nikto nevedel sto percentnte odpovedať a nechceli Ťa mýliť, nejde tu predsa o fazuľky.
    Nakoniec, možno to je z Tvojho hľadiska dobre: vieš, že sa v ťažkých chvíľach môžeš spoľahnúť sám na seba - tie správne info si zoženieš... To je tá lepšia stránka
    Držíme Ti palce v hockeyi, aj keď virtuálnom (myslím -?)

    Najde sa pravnik, ktory poradi ???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.