Zavrieť

Porady

Windows Media Player

Potrebujem poradiť ako vo windows media player upravím nejakú hudbu, keď mám napríklad nejaký album a rozkliknem ho tak je tam ako stopa, interpret albumu, žáner, rok, album, dľžka a napríklad v žánri je napr.metal a potrebujem ho prepísať, lenže keď dám prehrať a tam upravím tak mi to nechce zmeniť, keď som mal starý notebook tak išlo v pohode.Ďakujem
Naposledy upravil ivka70 : 01.04.23 at 18:57 Dôvod: V žanri
misoft Tie "udaje" o skladbe - volajú sa TAGy a naúpravi sa používa TAG editor. Ovšem - nenapísal si OS, ani verziu WMP.
Vyhľadaj si https://sdu.sk/Gi1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Tak ja ti nevím Karle..... mám tiež Win10 a vo WMP viem meniť všetky atribúty sklady. Stačí ak si kliknem na daný atribút, potom na Upraviť a dá sa upraviť daný tag k skladbe. Vo WMP si v nastaveniach dáš, aby zapísalo zmeny informácií o médiách aj do súborov a uloží ti to.

    Nie je to síce pohodlné, ani user friendly, ale na zmenu pár údajov to postačí.

    Ak chceš meniť vlastnosti skladieb vo veľkom, nainštaluj si nejaký Tag editor do PC ako ti poradil misoft a s tým môžeš meniť naraz aj vlastnosti viac súborov.
    WMP.JPG  
    Vlastnosti.JPG  
    1/1
    tiburon19 Tak dík Karle, pomohlo to, dal som v nastaveniach aby zapísalo zmeny aj do súborov, ešte raz dík.
    Je to Windows 10 a verzia WMP neviem a ani som sa k tomu nedopracoval, neviem kde to nájsť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.