Zavrieť

Porady

Mohli by ste mi povedať názor na video?

Natočila som video môjho spevu a chcela by som Vás poprosiť, či by ste mi mohli povedať svoj názor.
Dopredu upozorňujem, že zvuk je slabý a nemám kvalitné vybavenie.
https://m.youtube.com/watch?v=SQD9nk7GaQI
7 komentárov     zbaliť
buchač Hm...
1. Pridávanie komentárov k videu je vypnuté...noooo, niet sa čo čudovať.
2. Názor ... noooo, radšej nie.
3. Ani kvalitné vybavenie by tomu trápeniu nepomohlo.
misoft Môj názor? NEZVEREJNITEĽNÝ!!!! Boli by tam len samé ***
Liptak Juraj Ani buchac nema poriadnu vybavu
Chobot Ešte mi napadlo, či jej vôbec ide o nejaký názor, či len nepotrebuje napr. 1000 pozretí, alebo tak a preto sem dala odkaz. Registrovala sa dnes, o 15:20 dala príspevok a od 16.03 tu nebola. Ani ju nezaujíma, ako ju iní hodnotia.
Martuk neviem preco mi nezobrazuje komenty, uz som dnes pridal 2 a pod mojim prispevkom nezobrazilo ani jeden z nich
Chobot Máš tu všetky 3 tvoje komenty a 1 príspevok, žiadny nie je vymazaný. Neviem, kde je problém.
Nandrolon KARASOV ďalší nick? Lebo 2 veci mi tu kolidujú. Pravopis a vetná skladba mi nesúhlasí s tým spevom....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Martuk je offline (nepripojený) Martuk

    omylný človek, ktorý sa rád nechá poučiť a občas má aj svojský pohľad na vec :-D ...viac Martuk
    toto sa neda pocuvat, vydrzal som pocuvat asi 20 sekund a potom som to vypol. Vybavenie s tvojim spevom nic nema, vybavenie ti nepomoze. Ako pisal Chobot radsej si zaplat hodiny spevu a tam ti povedia, ci na to mas alebo nemas.
    buchač Liptak Juraj (Dnes 20:54) Dalsi,co nema sluch
    =================
    misoft (Dnes 20:41) Zato ty máš nasluchací strojček príliš premodulovaný a tak i obyčajné prdenie ti znie ako operné staccato
    =================
    Martuk (Dnes 21:26) ako donutil som sa to dopocuvat do konca. Nema vyznam sa trapit. Ak si Durko Liptak mysli, ze toto je ok, no tak neviem, asi by to chcelo nieco ine. Durko by asi mal, no radsej budem ticho. Komentar autorke, mimochodom len dnes registrovanej - vybavenie ti je na nic, vyhodene prachy, ako uz spominal Chobot alebo kopretinka, radsej si zaplat ucitela spevu alebo niekoho podobneho a zaspievaj nazivo. Dany clovek ti povie svoj vlastny nazor a v lepsom pripade, ci na to mas alebo nie.
    ==================
    buchač (Dnes 22:04) Martuk (Dnes 21:26) Ak si Durko Liptak mysli, ze toto je ok, no tak neviem, asi by to chcelo nieco ine.
    -----------------------------
    Čo si on myslí, to nie je podstatné.
    Jeho (a aj jeho súputnických nickov) najobľúbenejšou činnosťou je nesúhlasiť s ostatnými.
    Ak niekto povie, že vonku prší (sneží, fúka, padajú motyky), tak bude tvrdiť, že je vonku slnečno.
    buchač One HŇUP (Dnes 09:20) Boze, co sa mi to, mne staremu chujovi prihodilo.
    =============
    Nás sa nepýtaj...ty chuj starý.

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    k spevu nepotrebuješ žiadne vybavenie. Ak chceš vedieť spievať,lebo nevieš,tak si nájdi učiteľa spevu.
    pavol54 jedna moja zamestnankyňa keď potrebovala vyhnať mačky zo záhonov taký "spev" spustila že mačky utekali s naježenými chvostami

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Ja síce nemám hudobný sluch a neviem spievať, ale podľa mňa, ak si pripravená na riadnu nakladačku od menej tolerantných jedincov, a poriadnu kritiku, tak to tu nechaj. V opačnom prípade ten link radšej vymaž.

    Ak si myslíš, že máš talent, tak si zaplať najprv hodiny spevu a uvidíš, či sa talent prejaví. Ale s týmto by si zatiaľ asi ani v Superstar neuspela.

    Skús si kriticky pozrieť film Božská Florence, alebo aspoň ukážku z filmu, kde ju stvárnila Meryll Streepová.



    Florence Foster skutočne existovala a žila na prelome 19. a 20. storočia a hoci nevedela spievať, vplyvné osobnosti ju pretlačili na pódiá a tvárili sa, že je slávna. Až ju karma dobehla a dostala riadnu kritiku po koncerte v Carnegie Hall.

    Ak chceš počuť, ako spievala opery, tak tu máš ukážku jej skutočného spevu:



    Myslíš, že to bol operný spev?

    A tvoje video nie je o vybavení. Alebo možno aj je, a škoda, že nemáš autotune. Alebo aspoň kvalitného zvukára, ktorý by ti spev upravil takto:

    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Liptak Juraj CHobot: To asi bude tym, ze nemas sluch. Mne sa to pacilo. Skoda, ze neviem po anglicky.- nova dusicka
    Chobot Ja sa nehádam, je to len môj názor, niekomu sa to môže páčiť. Ale porovnaj si to s originálom, že ktorá verzia sa ti bude páčiť viac:



    Liptak Juraj Neporovnavaj original s mladou dievcinou. A navyse kvalitny doprovod originalu
    kopretinka chobot,to si ako spoznal,že to spievala toto? lebo ja nie a keď som pozrela toto video,tak som zistila,že tú pesničku poznám.
    Chobot Slová mi boli známe, keď to Tessa "recitovala". A pamätal som si to video a vedel som, že je izraelská speváčka. A to stačilo k identifikácii. Potom si zistil, že vlastne názov pesničky aj Tessa napísala vo svojom videu.
      zbaliť

    Mohli by ste mi povedať názor na video?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.