Zavrieť

Porady

detekcia Ip kamery dahua

chcel by som vediet preco ma na zahrade zachyti len ak som na cca 6metrov ??...detekciu mam oznacenu aj pri branicke ale zachyti ma len na 6m od kamery???, ked vychadzam zo zahrady detekcia ma zachyti na 5 ci 6 metrov
5 komentárov     zbaliť
misoft Upresni, čo zachytí. Teba, prístroj...? Aká presne kamera Dahua? Je ich viacej typov, konštrukcií.
peret 07 na viac ako 6 m nezachyti nic lebo nezacne nahravat ked pridem na vzdialenost kamery na 6 ci 7 mertrov tak ma nahra ....kamera zabera celu zahradu ....zachyti objekt v pohybe len na 6ci 7m od kamery....proste ak budem 15m od kamery nezacne nahravat ziadny pohyb ci mna ci ineho pohybujzúceho.....vypol som aj zaznam len cloveka ...oznacil som kde ma kamera sledovat pohyb ....proste ked vychadzam z branicky a pohybujem sa po zahrade a som od kamery na 25m nenahra nic....az ked pridem smerom ku kamere na 7m....spusti zaznam .... kamera Dahua Imou Cruiser CE IPC-S41FP....
Chobot Hľadal som v technických parametroch kamery rozsah pohybového senzora, ale nikde to nie je uvedené. Asi ten dosah je obmedzený na tých 6-7 metrov, takže pohyb vo väčšej vzdialenosti asi nezaregistruje.

Ja mám lampy na pohybový senzor a tiež spínajú asi na tú vzdialenosť, tých 6 metrov. Máš niekde v návode uvedené, že by kamera mala zachytiť pohyb na väčšiu vzdialenosť?
peret 07 Nie nikde to neni....mam dve kamery väčšie na dome a tie zaznamenaju vsade a na velku vzdialenost aj na 25 m aj to co nechcem ...preto ich nezakockujem pri urceni detekcii.....a to su z Činy Floureon 7 rokov stare....vsetko co oznacim aby sledovalo....nuz ok ..co uz...nove ale slabe
misoft Prešiel som cca 30 stránok, kde ponúkajú tú kameru - jediný relevantný údaj je o IR prísvite - 30m - ale to sa týka len snímania obrazu na túto vzdialenosť. O citlivosti snímača pohybu - nikde ani slovíčko.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    red john je offline (nepripojený) red john

    red john
    Skusil by som sa pozriet na videa, je ich tam plno, snad nieco najdes.

    https://www.youtube.com/results?sear...C-S41FP+camera
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Dell Tor trulo
    OneUp vsetci z detekcneho ustavu v akcii- aj s mazacom marjankaj
    misoft Znova chyba skriptu - vysvetlenie https://ix.sk/UfWPw (použil som skracovač pre istotu) - zase miesto plného odkazu dohodilo bodky.... a hodilo toto: https ://www.youtube.com/results?sear...C-S41FP+camera
    OneUp bruchac ma vsade chyby, aj u svojich alternickoch
      zbaliť

    detekcia Ip kamery dahua

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.