Zavrieť

Porady

Recyklacia TV

Potrebujem sa zbavit neopravitelneho TV. Kde ho mam odniest ? Zberne suroviny to vykupuju ako co ? Plast, kov, sklo , alebo bezodplatne ?
misoft Zberné suroviny? OMG
Zober na zberný dvor! Bez poplatku!
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

ivka70
Na zber a spracovanie elektroodpadu je potrebné mať špeciálne povolenia, ktoré zaisťujú, že s ním bude naložené s ohľadom na životné prostredie. Urcite to nikto nevykupuje za odplatu.

Elektrozariadenia sa triedia vždy oddelene od komunálneho odpadu. Na Slovensku máme možnosť bezplatne odovzdať nepotrebné spotrebiče v elektropredajniach (ide o spätný odber kus za kus pri kupe noveho), na zberných dvoroch v mestách a obciach alebo prostredníctvom mobilných zberov.
9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
Adortl Kaslem im na bezplatny odber. Urcite sa nebudem s 15 kg TV trepat 10 km autom do zberneho dvora zadarmo. Pristavim ho k smetnemu kosu pri bytovke
ivka70 Tvoje rozhodnutie..... odviezt to neodvezu, len presunies zodpovednost na spoluvlastnikov bytovky.
Ak ta niektory zo susedov kvoli tomu uda, mas na krku aj pokutu zo zivotneho prostredia ...
Skus si pozriet tie mobilne odvozy vo vasom meste, tam pridu a odvezu zadarmo .... len sa nahlasis na nasledujuci zber ....
veronikasad U nás je zber dvakrát do roka, ale nechodia k bytovkám ako v BA, majú stanovište v dosť krátkom čase pred obchodom. Zberný dvor funguje celý rok, bezplatne len pre obyvateľov mesta.
Adortl Nikde nebudem odvazat, Uz je pri smetnom kosi. Okolo neho 3 cigani, ti ho zrecykluju
mari2x "Zberne suroviny to vykupuju ,, bezodplatne ? "

jasne = VYKUPUJú / bez platne
misoft "nebudem s 15 kg TV trepat 10 km autom".... OMG.... takúto chobotinu dokáže napísať len totálny ignorant. To máš svoje auto na ukazovanie, alebo na používanie?
Adortl Co je teba potom ty OMG na co ja mam auto ? By som bol padnuty na hlavu terigat sa 20 km, aby mi niekto bezoplatne zobral TV. Cokoladovi zrecyklovali za 5 minut. Podkuria si v zime
mari2x "zrecyklovali za 5 minut. Podkuria si v zime "

Presne to je výhoda starších televízorov, ktore ešte boli vystrúhané z lipového dreva
Nandrolon Adortl - Amstrad, vitaj :-)))
  zbaliť

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.