Zavrieť

Porady

Zlý vzťah so svokrou

Zdravím.
Keď sme riešili v r.2014 svadbu kt.sme dlho organizovali a mali mať u nás v obci v kultúrnom dome, zrazu svokru napadlo,že ona chce mať zrazu v kaštieli lebo si zamyslela že ona je niečo viac a nechce mať svadbu v kulturaku....2 týždeňe pred svadbou sme teda všetko zrušili v kulturaku a urobili svadbu v kaštieli, nebol som z toho nadšený a moja rodina sklamaná že nás takto dehonestuje.
Bolo z mojej strany veľa dôvodov prečo som mal na svokru zlosť napr.
1.určuje čo máme robiť a kam ísť proste veľa krát nemám žiadne slovo napr. Naposledy keď mala prísť moja sestra na návštevu a povedala že načo s ňou sa stretnúť, že môžme ísť na iný lepší výlet.
2.byvame našťastie od svokry 30 km máme 2 deti s kt. Chcem byť každú chvíľu keďže robím denne a nočne 12-tky a stále sa tu pcha na návštevu-proste mi prekáža!
3.raz keď sme boli na svadbe a svokor bol po operácii bedroveho klba a sedeli sme všetci spolu aj jej ďalšia dcéra s manželom, zrazu hovorí svokra manželovi: chod po kočiar dole na prízemie pritom svokor nevladny po operácii a my so švogrem sme len čumeli na seba či to myslí važne.
4.ked sme u nich raz cez víkend prespávali tak niekedy v noci začali deti plakať pričom sme obidvaja s manželkou ich sa snažili utíšiť, zrazu nám svokra vliezla do izby s pozerala na nas, proste dehonestujúco na moju osobu ako keby som nevedel utíšit svoje deti...proste zlosť.

Je veľa veci na ktoré mám nami veľkú zlosť až nenávisť.Nemam chuť s ňou neak komunikovať.
Svokor je úplne OK.
S manželkou sa v podstate hádame iba kôli svokre.... smutné

Či by ste poradili?
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
printerscd
S manželkou sa v podstate hádame iba kôli svokre.... smutné

Či by ste poradili?
Že sa hádate, to je v podstate iba dôsledok.
Nespomenul si ale, aký postoj ku situácii má manželka. Ak chceš akú-takú radu, tak táto informácia je dosť dôležitá.

Vravíš, že chceš radu/rady...otázka ale znie aj inak.
Si schopný a aj ochotný ísť do konfliktu so svokrou ???
0 1
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
printerscd printerscd

printerscd je offline (nepripojený) printerscd

Manželka, viac krát priznala že to prehnala že uprednostnila mamu predomnou a ja som bol bokom hl. Keď som napr. vstal po nočnej a zrazu nikoho doma a ona si veselo s mamičkou a s deťmi preč....
Nemá zmysel ísť s nikým do konfliktu, nikdy som s nikým nemal v živote tak zlý vzťah ako so svokrou, som skôr zato že si kľudne žiť a nerobiť konflikty aj keď so svokrou už je to tkzv. tichý konflikt
0 0
printerscd printerscd

printerscd je offline (nepripojený) printerscd

Najnovšie manželka teraz od pondelka odišla z domu aj s deťmi, prišiel som z práce a už ich nebolo, žiadny odkaz...nič

Staršia dcéra ani do škôlky celý týždeň neišla!
Manželka sa vyhradzuje,že sa mám lepšie správať,ale ani ona sa ku mne nesprava najlepšie stále má provokuje-džube domňa a hl.rano proste za totálne maličkosťi.áno problém je že som v práci pod tlakom robím 12h. Denne, nočne, proste je to ťažké a stáva sa že niekedy jej v zlej nálade nepekné odpoviem-proste nemám dostatok energie-zla práca....

Inak sa starám o deti, varím, upratujem prinášam financie do roddinneho rozpočtu, nepijem,nefajčim, nechodím po krčmach.

Manželka komplet všetko rozpráva svojim rodičom a sestre o mne aký som...

Ja naopak absolútne nikomu nič nežalujem,aj keď mám veľkú rodinu a super vzťah s každým, lebo aj tak mi nikto nepomôže, lebo si to musíme sami Dať do poriadku.
Už 6-ty deň je u rodičoch a nechce sa vrátiť.

Čo robiť?

Ďakujem.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
printerscd
Čo robiť?
Pýtam sa ...
- ty dáš na rady úplne cudzích ľudí, ktorých absolútne nepoznáš a ktorí poznajú určité informácie len z tvojho podania ?
- svokra sa ti mieša do manželstva a ty s tým nerobíš nič ?
- manželka na teba zvysoka serie...jej matka ju v tom podporuje a ty s tým nerobíš nič ?

No nič...podupkaj si s nohou a potom daj vedieť, ako to pomohlo...
0 1
Liptáčik Liptáčik

Liptáčik je offline (nepripojený) Liptáčik

Prečo mám pocit, že z manželky sa stáva "druhá svokra?" Chovanie postupne ako cez kopírak.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ak niečo v manželstve nefunguje na vine sú obidve strany (manželka aj svokra) povedal jeden známy komik či humorista
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať