Zavrieť

Porady

Internetovy cestov. listok zamestnanca

Dobry den, zamestnanec isiel na skolenie vlakom, kupil si internetovy cestov. listok zaplateny svojou platobnou kartou (aj ked som im vravela, aby platili hotovostou). Pri vyuctovani pracov. cesty mi tieto vytlacene listky predlozil. Musim mu cestovnu nahradu za cest. listok vyplatit cez nas bank. ucet na jeho, alebo je to mozne aj cez pokladnu v hotovosti. Este mu idem vyplacat aj stravne. Dakujem za radu.
3 komentárov     zbaliť
ivka70 ako sa da na internete platit hotovostou?
kacka6 myslela som to tak, aby si kúpil cestovný lístok pri okienku v hotovosti
ivka70 to je sice pekne ,ale cez internet je to pohodlnejsie, nie je v casovom strese a este aj zvycajne lacnejsie .... mali ste mu kupit listok cez firemnu kartu cez internet ...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Zamestnanec preukazal výšku cestovných náhrad - je jedno či platil v hotovosti alebo kartou alebo prevodom z účtu

    Ty vyplácaš vyúčtovanú cestovnú náhradu bez ohĺadu na spôsob akým zamestnanec platil = vyplácaš svoj záväzok - a to môže byť v hotovosti, bankovým prevodom alebo aj započítaním s inou pohľadávkou voči zamestnancovi (ak existuje).

    Internetovy cestov. listok zamestnanca

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.