Zavrieť

Porady

Stromček

Zdravím , pred našou záhradou máme vysadene tuje, striebornú jedličku . Pred vianocami nám niekto odrezal jedličku , až teraz sme sa dozvedeli kto to bol. Smie sa takéto robyt ? NA obecny urad som to nahlásila, Štve ma to čo sú to za ludia ?, neviem dá sa stým niečo alebo sa mám nato vykašlat. Sú to narkomani.
412900817_1056313122284393_6078330376836388816_n.jpg  
413929853_3354809778148345_8129475391007664691_n.jpg  
1/1
misoft Tomu sa vraví: "Ďaleko do vrecka, blízko k susedovi!"
verads Asi tak nejak .
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Nevykopávajte ten zbytok, vyženie nový vrchol a porastie ďalej, vyskúšané.
    marleau môžem potvrdiť

    Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

    Jarka 1
    Asi nič nedosiahneš doťahovaním sa s narkomanmi. Môžeš im urobiť bubu bu, ak budú pri zmysloch. Tiež mám skúsenosť ako píše kukučka. Horné vetvy sa vytiahli smerom hore a časom nebolo takmer vidieť, že bol strom zrezaný. Samozrejme bol nižší. Zatri to na mieste odrezania štepárskym voskom, prípadne bielou emailovou farbou.

    marleau je offline (nepripojený) marleau

    marleau
    chytiť, zatvoriť a nedať im - drogu
    potom zmlátiť a nechať si ju zaplatiť, odnaučia sa kradnúť aj drogovať, ak prežijú
    verads Hm. To nie je v mojej kompetecii ich zbyť a odnaučit drogovat.
    marleau ale je, kde zlyháva spoločnosť tam nastupuje jednotlivec, no musí si dať pozor

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    No asi nič nedosiahneš a naviac je zrejmé že stromy sú mimo tvojho pozemku asi na pozemku obce to znamená že obec by mala niečo robiť, ale ani ten lump zákon neporušil lebo drevina mala menší priemer ako 10 cm a zrejme to nebola organizovaná výsadba majiteľom pozemku, Na Slovensku je to tak
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    vlado 33 Si to zabil teraz, sa smejem.
    pavol54 vidíš čo som dostal za pravdivú odpoveď
    vlado 33 Za pravdu sa platí, dostal si, čo si si zaslúžil. By ma zaujímalo, ako to rieši polícia, keď chýba polovica stromčeka. Veď bude ďalej rásť.
    pavol54 polícia rieši trestné činy prvá jej otázka bude: aký je váš vzťah k tomu stromu a k pozemku na ktorom je vysadený. poznám z vlastnej praxe
    verads No o ten pozemok sa my
    starame -my tam nebývame, ale ked treba kosit tak nám starosta zavola aby sme tam pokosili , pritom v lete každý týžden kosí manžel. Predtym pred domami a pozemkami kosila obec , aj teraz , ale pred našim nie vraj je to naše tak nech si pokosíme , nie je problem byvame 20 km od záhrady . Stromy sme si vysadili my. Ten kus čo odrezali mal vyše dvoch metrov , priemer neviem na fotke sa nezdá velky , ale 10 cm to tuším má . Nechcem sa ja dotahovat s narkomanmi, ale rozum sa mi zastaví čo sú to za ludia . Ďakujem Vám za vaše reakcie .
    pavol54 Ak to dovolil majiteľ pozemku je to na vás dvoch, nemal by sa poškodzovať majetok iných tretími osobami, ale radšej by som volil štíhlejšie dreviny, lebo konáre do výšky 2 m nad chodníkom to tiež nie je to pravé
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.