Zavrieť

Porady

18 komentárov     zbaliť
veronikasad Koľko mas rokov? Kto vystavil-podpisal ospravedlnenku a na koľko dní?
marleau a kde vtedy bol?
gimmedatglizzy 17, mama a ci uz skorsie uvolnenie napriklad po 3 hodine kvoli teplote alebo dnes mi dal neospravedlneny cely den aj ked som mu napisal ze idem na ocne
veronikasad Písať by mu asi mala mama, nie ty...
gimmedatglizzy doslova som napisal ze mu pise tie ospravedlnenky mama
veronikasad Žiaka na vyučovaní môže ospravedlnit rodič, neospravedlňuje sa žiak. Pošli mamu do školy, nech sa porozpráva s triednym...
veronikasad Koľko hodín máš vymeškaných od začiatku školského roka?
gimmedatglizzy 80 z toho uz 22 neospravedlnenych
veronikasad Ak nechceš zníženú známku zo správania, najvyšší čas na stretnutie matky s triednym...
gimmedatglizzy 3 zo spravania mam uz po 15 neospravedlnenych ale teraz mi hrozi podmienecne vylucenie ale aj tak dakujem za radu
veronikasad Povinnú školskú dochádzku mas už skončenú, máš už prácu, keď sa ti nechce chodiť do školy?
Martuk preco vlastne nechodis do skoly? Z akeho dovodu?
buchač gimmedatglizzy (Dnes 15:26) 17, mama a ci uz skorsie uvolnenie napriklad po 3 hodine kvoli teplote alebo dnes mi dal neospravedlneny cely den aj ked som mu napisal ze idem na ocne
=========================
Hehehe...nová doba.
Žiak sa ospravedlňuje z hodiny sám...a tiež si píše ospravedlnenku píše sám.
veronikasad Ešte rok musí počkať...
buchač veronikasad (Dnes 17:34) Ešte rok musí počkať...
====================
Ak učiteľ chce, tak žiakovi znepríjemní život jedna radosť a môže mať aj 20 rokov...a nech si píše ospravedlnenky každý deň.
Blachsus bruchac: debile, jasne pise, ze ospravedlnenky mu pise MAMA
Uz uraduje mazac skarana Maria ?
vicktor Isiel si na ocne.
Preco si mu to pisal a nie povedal?
Po navrate si ukazal potvrdenie od lekara? Myslim, ze nie. Tak co sa cudujes?
Vies co nasleduje po 15 hodinach, ale ty ich dalej zbieras...?
veronikasad Victor, škola zrejme trvá na tom, aby neprítomnosť nahlasoval rodič a nie žiak. Nemá ešte 18 rokov...
Téma je uzavretá.

moze mi moj triedny davat neospravedlnene hodiny aj cez to ze mu poslem ospravedlnenku?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.