Zavrieť

Porady

Tablet Galaxy Tab A SM-T290 r. 2019

Mám tablet, kt. používam iba na hranie hry WOW (words of wonders), nemám v tom ani foto, ani nič iné. 3-4 mesiace mi to začalo haprovať, seká mi hru, 17 - 24 sec. trvá kým reaguje. viackrát som ho reštartovala, nepomohlo. mám pocit, že sa to zhoršuje, batéria mi vydrží sotva deň. Interné úložisko je 25,66 GB z 32 GB, zvuk 5,28 MG, systém 9,52 GB a iné 16,4 GB. Pamäť bez zapnutia hry 1,3 GB/2 GB. Nemá niekto nejaký tip?
misoft Zastaviť/deaktivovať ostatné aplikácie - často sú to "vstavané", ktoré sa spúšťajú automaticky a sú na pozadí (ty ich nevidíš, nepracuješ s nimi, ale žerú pamäť a systémový čas procesoru tabletu). Pri takomto využívaní tie cca 3 roky vybíjania/nabíjania baterku už riadne vyšťavili - je už zrelá na výmenu. A podľa tvojho "výpisu" - tá hra ti zožerie z internej pamäte skoro 1/3 kapacity.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    luko56 je offline (nepripojený) luko56

    luko56
    Ďakujem pekne za rady, ale neviem, ktoré aplikácie môžem vymazať a ktoré nie, asi pôjdem do nejakého servisu, nech mi to urobia.
    misoft Systémové (teda tie, ktoré sú nainštalované so systémom - tie sa často dajú len deaktivovať/zakázať, ale nedajú sa odinštalovať. Ostatné sa dajú odinštalovať. A u Androidu sa to väčšinou dá cez Google play, alebo priamo cez nastavenia a správu aplikácií.

    Tablet Galaxy Tab A SM-T290 r. 2019

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.