Zavrieť

Porady

zaokrúhľovanie vo výkazoch

Ahojte, chcem sa opýtať, či sa dá v MS3 niekde nastaviť aby mi vo výkazoch zaokrúhľovalo na celé koruny. Potrebujem vytlačiť kvôli úveru k 30.6.2006
výkazy o príjmoch a výdavkoch a výkaz o majetku a záväzkoch. Neviem či to môžem ručne zaokrúhliť a či mi to neovplyvní niečo v denníku. Súrne. dík
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    Ak ideš cez tlačové zostavy v JÚ, tak tam si to môžeš opraviť ručne, v PD sa Ti určite nič nezmení. Zaokrúhľovanie sa pri týchto výkazoch nedá nastaviť (len v PÚ).

    sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

    sybila3
    Ešte sa chcem opýtať, nahadzovala som v JU neplatca dph faktúru, dátum účt.prípadu sa mi nahodil iný ako potrebujem a nemôžem ho nijako odtiaľ dostať von, dá sa to nejako. dík

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    V JÚ sa nezadáva dátum účtovného prípadu, len dátum vystavenia. do zoznamu faktúr ide dátum vystavenia a do PD dátum zaplatenia, takže neviem, kde by Ti to mohlo prekážať.

    sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

    sybila3
    áno na faktúre mám dát.vystvenia,splatnosti,sklad.pohyb, ale keď som ju uložila mi v zozname faktúr hodilo dátum účt.prípadu 10.10., lebo som nedala zmenu dátumu napr. na 20.9., tak mi ju prijalo s októbrovým dátumom, ale ja ju potraebujem so septembrovým. Teraz keď dám opraviť a zmením dátum, neberie mi ju.

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    Ale dátum účt. prípadu je v JÚ Money bezpredmetný. Vypni si jeho zobrazovanie v zozname faktúr.

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    V zozname vystavených faktúr si klikneš pravým tlačítko myši do riadku, kde máš názvy stĺpcov (Vystavené, Číslo dokladu, Popis faktúry ...) zobrazí sa Ti menu, z ktorého vyberieš "Výber stĺpcov"). Potom sa Ti zobrazí zoznam stĺpcov, ktoré sa zobrazujú a v ňom si odšrtni dátum účt. prípadu, ak tam taký stĺpec je. Inak si neviem celkom dobre predstaviť, kde sa Ti to ešte zobrazuje .

    zaokrúhľovanie vo výkazoch

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.