Zavrieť

Porady

Čo uvádzať na výkazoch?

Mám jednu otázočku: Ako postupovať v prípade zdravotných poisťovní, keď sú zamestnankyne na materskej a rodičovskej dovolenke? Nastala tu nejaká zmena od 01.08.? Na zač. roka nám z Apolla volali, že ich už na výkazoch nemáme uvádzať s nulou a teraz nám volali, že ich s nulou uvádzať máme. Tak ja už teraz neviem čo a ako.... Vedel by niekto pomôcť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    maryann
    Mám jednu otázočku: Ako postupovať v prípade zdravotných poisťovní, keď sú zamestnankyne na materskej a rodičovskej dovolenke? Nastala tu nejaká zmena od 01.08.? Na zač. roka nám z Apolla volali, že ich už na výkazoch nemáme uvádzať s nulou a teraz nám volali, že ich s nulou uvádzať máme. Tak ja už teraz neviem čo a ako.... Vedel by niekto pomôcť?
    Ja uvádzam, veď oni nezrušili poisťovňu, iba ich VZ je O. Nikto sa ešte neozval, že by sa im to nepáčilo takto.

    maryann je offline (nepripojený) maryann

    maryann
    Vďaka za reakciu .

    (P.S.: nechápem postoj niektorých poisťovní, keď najskôr na niečo upozornia, že to nechcú a o pár týždňov, príp. mesiacov, to zasa chcú uvádzať tak ako predtým...)

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    maryann
    Vďaka za reakciu .

    (P.S.: nechápem postoj niektorých poisťovní, keď najskôr na niečo upozornia, že to nechcú a o pár týždňov, príp. mesiacov, to zasa chcú uvádzať tak ako predtým...)
    Ja už to ani nechcem chápať :p

    Čo uvádzať na výkazoch?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.