Zavrieť

Porady

Mononukleóza

Vie mi, prosím, niekto poradiť, akú diétu má dodržiavať dcéra, ktorá leží s infekčnou mononukleózou? "Odborná" rada znela, že diétu číslo 4, ale aká to je, to je akosi zahalené tajomstvom... Ďakujem!
Usporiadat
nikulka16 nikulka16

nikulka16 je offline (nepripojený) nikulka16

dobry vecer...chcela by som sa opytat na podrobnosti diety infekcnej mononukleozy..prosim vas ak ma niekto zoznam potravin ktore nemozem konzumovat tak mi ho prosim poslite na e-mail dakujem vopreda ake druhy ovocia mozem jest a ci by som mohla zhresit konzumaciou bielej cokolady..a co moze sposobit namaha napr.sportovanie alebo posedenie v nejakom bare alebo len tak von.dakujem
0 0
dussick dussick

dussick je offline (nepripojený) dussick

a mozem sa prosim spytat, ako dlho ste sa neopalovali, vy co mate s mononukleozou skusenosti? alebo ak su tu na to nejaki odbornici co M nemali, tak ako dlho by som sa nemal opalovat?
lekari mi povedali, ze 3 mesiace, ale to je pre mna hroziva predstava kedze v lete odchadzam pracovat na Kretu...co sa mi stane ak sa budem opalovat uz o dva mesiace? preco vlastne sa nemoze clovek po M opalovat?
dakujem za odpovede..
0 0
dussick dussick

dussick je offline (nepripojený) dussick

pre Nikulka16: napis mi svoj email a poslem ti tu dietu...mam ju tu na papieri
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
diéte číslo 4:
s obmedzením tukov
11 000 kJ
pri chronických ochoreniach žlčníka, a pankreasu, po vírusovom ochorení pečene
http://www.porada.sk/t111080-p2-pankreaticka-dieta.html nájdeš rady akú dietu..odomňa tam je naskenovaná knižka o diétach na strane 2 príspevok 20
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať