Zavrieť

Porady

Husacina

vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Uvažovali sme so švagrinou,že by sme išli na husacie hody.Chcem sa spýtať,máte nejaké skúsenosti,kde ísť,do Slovenského Grobu,alebo sa dá ísť aj niekde inde?Keď už absolvujeme takú dlhšiu cestu,tak aby to stálo za to.Treba si to popredu zajednať?
Usporiadat
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Stanislav 1975 Pozri príspevok
ak by sa ti to podarilo,tak by som sa tešil, ale som dosť skeptický, poraďáci sú celkovo v poslednom čase nejaký zvláštní, všetci sa len separujú,tak neviem-ale skús, ty si intelektuál, na teba možno dajú...
No to teda. Dík.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
účtovník 007 Pozri príspevok
Separujú? Minulý víkend bolo superstretko poraďákov. Každý bol vítaný. Každý mohol opustiť svoje "regionálne stretko" a prísť medzi skvelú partiu Poraďákov.
Stanko, Robko kde ste boli?

Stretko Poraďákov na husacine bolo zatiaľ 2x. Robo skús, možno nájdeš záujemcov. Je to tiež pekná akcia.
To je zložité, prečo som nebol na tom stretku.

Ale mňa skôr lákajú také akčné stretká, akciové (ako bola gulášporada). Tých normálnych, viem, je veľa. Východ, Žilina, Nitra. Volajú ma, nie poraďaci, do Muteníc do vinných "sklípkov", ale ja neviem piť, vlastne piť viem..., ale nemám výdrž. To skôr húsku, ale nie Augustína Mariána.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
erzet Pozri príspevok
Mňa skôr lákajú také akčné stretká, akciové (ako bola gulášporada). Tých normálnych, viem, je veľa. Východ, Žilina, Nitra. Volajú ma, nie poraďaci, do Muteníc do vinných "sklípkov", a ja neviem piť, vlastne piť viem..., ale nemám výdrž. To skôr húsku, ale nie Augustína Mariána.
Robo prídi do Nitry a ja Ti ručím, že bude aj husacina )
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
8. som bol v Orešanoch a bola kačka, ale Grob, je Grob, a v Nitre to nebude také drahé.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
erzet Pozri príspevok
8. som bol v Orešanoch a bola kačka, ale Grob, je Grob, a v Nitre to nebude také drahé.
To Ti verím, ale aj tak dlhuješ stretko v Nitre
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pozyva dakto do Grobu?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať