Zavrieť

Porady

Ohlasenie prevadzkarne

Ahoj,
prosim o radu. Ked chcem ohlasit na zivnostenskom dobore zriadenie prevadzkarne robim to iba na zaklade vypisanie ziadosti, resp. oznamenia alebo je na to nejake specialne tlacivo ?
Musim potom tuto prevadzkaren nahlasit aj na DÚ ?
Dakujem,
Usporiadat
Kardo Kardo

Kardo je offline (nepripojený) Kardo

keďže neviem, ako sa pridávajú témy,nakoľko je to veľmi neprehľadné, prosím o pomoc. Uverejnite túto moju otázku ako novú poradu.:

Dobry den Potreboval by som radu Chcel by som dovazat znackove sportove oblecenie z Anglicka neviem co by som k tomu potreboval ake doklady kam by to bolo treba ist nahlasit ako na colnici ci je na to vobec nejake obmedzenie atd. a co je to vlastne vyhradny dovozca ci je mozne ho obist Velmi pekne dakujem Pekny den
0 0
Petra79 Petra79

Petra79 je offline (nepripojený) Petra79

kardo uz som ta tu videla vies zadavat temy a je to prehladne len teraz si to zneprehladnil sam lebo tvoja otazka je mimo temy!!!
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

victoria
Ahoj,
prosim o radu. Ked chcem ohlasit na zivnostenskom dobore zriadenie prevadzkarne robim to iba na zaklade vypisanie ziadosti, resp. oznamenia alebo je na to nejake specialne tlacivo ?
Musim potom tuto prevadzkaren nahlasit aj na DÚ ?
Dakujem,
Aby som bola v téme:
Na živnostenskom vypíšeš ich tlačivo. Zober si so sebou Inšpekčnú knihu a 50,- Sk kolok. Potom musíš do 15 dní zahlásiť prevádzku aj na daňovom úrade (ohlasovacia povinnosť v zmysle Zákona o správe daní a poplatkov). A pre úplnosť, nezabudni na mestskom príp. obecnom úrade nahlásiť aj odvoz komunálneho odpadu.

Doplňujem: Vlastne som zasa ja mimo témy, nakoľko toto je už tretia strana odpovedí... A victorii je tuším jedno, neozýva sa, neďakuje, nedá vedieť čo a ako pochodila...
odpoveď Kardo má tu: http://www.porada.sk/t38248-dovoz-to...nsko-z-eu.html
Naposledy upravil Monika Kováčová : 18.12.06 at 14:34
0 0
Martinbiro Martinbiro

Martinbiro je offline (nepripojený) Martinbiro

a co ked mam chranenu dielnu s jednym zamestnancom ktory pracuje u seba doma ? nahlasovalo sa to na UPSVaR odkial bola aj podpora povolenie na hygiene.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať