Zavrieť

Porady

Knihy

Čo by ste odporúčili na čítanie pre 10 ročné dievčatá?
Usporiadat
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Andrej, zaslúžiš si .
Pripájam
http://rawen.kvstudio.com/ebooks.html
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Ani neviete, ako veľmi ste ma potešili týmito linkami :p . Len aby ma vedeli potom odtrhnúť od obrazovky.
0 0
Daphne Daphne

Daphne je offline (nepripojený) Daphne

k otazke :Roald Dahl Matilda + vsetky ostatne, Traja patraci
0 0
monnica monnica

monnica je offline (nepripojený) monnica

bazil
A co by ste mi radili pre 14 rocnu babu - knihomol.
Ja by som odporučovala okrem sladučkých románov aj napríklad
knihy - Slávna päťka má to niekoľko sérii a je to o deťoch a psíkovi ktorí sú na prázdninách a riešia všelijaké záhady. Je to meľmi milé a napínavé ľahké čítanie
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Moja 11 ročná odporúča od Thomasa Brezinu : Sestra je doňho, Totálne šibnutá rodinka, Naša trápna mamička. Sú to skôr veselé knihy pre dievčatá, ale píše aj detektívky pre deti a sú celkom dobré.
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Ja som v jej veku zbožňovala kovbojky, knihy ako Anna zo Zeleného domu, Mastičkár, Erik, Bez dcéry neodídem a knihy edície Čajka, edícia STOPY ... Myslím si, že dosť pomôže pri výbere aj pracovníčka knihkupectva.
My doma máme problém opačný - všetko možné, len nie knihy /dcéra 9 rokov/.
Naposledy upravil mgm : 07.12.06 at 13:16 Dôvod: doplnenie
0 0
Ivetta Ivetta

Ivetta je offline (nepripojený) Ivetta

Zaujímavá kniha je aj Detektív v galérii, kde sa zoznámia so slávnymi obrazmi a zároveň sa hrajú na dektíva, rozvíjajú si aj postreh a logiku.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Trošičku oprášim tému. Nedávno som jedným dychom prečítala knižku Upálená zaživa od Souad.
Dlho som odmietala, keď mi ju kamarátka ponúkala, že ja také nemusím. Ona mi ju podala so slovami: "na zober si ju ak by si náhodou zmenila názor." Zmenila som a priznám sa ešte v ten deň som ju prečítala. Odporúčam. Je to na základe skutočnej udalosti. Naše problémy sú proti tomu úplne banálne. A som neskutočne rada že som sa narodila práve na Slovensku.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Trochu filozofie: Boh a veda. Autora neviem, zajtra doplním. Čítala som ju asi tak pred 10-timi rokmi, vtedy sa mi zdala ťažká a odvtedy som si ju znovu chcela prečítať. Konečne som ju objavila a už ju mám položenú na stole, že sa do nej pustím. Čítal ju už niekto? Váš názor?

Takže dopĺňam autora: Jean Guitton
Naposledy upravil Gabi03 : 15.05.07 at 06:48
0 0
Danta Danta

Danta je offline (nepripojený) Danta

Ano aj ja si rada precitam skutocne pribehy ako napr. Upalena zaziva. Odporucam aj starsiu knihu Od dcery neodidem, Ty si moja bolest, Boh v Afganistane iba place, Biela masajka alebo Musela som zabijat-je to o dievcatku z Ugandy, ktore sa stalo detskym vojakom. Na niekoho je to prisilna kava, ale ked si uvedomim, ze niekto to skutocne prezil.....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať