Zavrieť

Porady

Guláš

Pomoh by mi niekto poradiť fajnový recept na guláš,..... nie vonku v kotli, ale doma..
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    opýtam sa môjho budúceho kuchára-synátor sa sice ešte len učí druhým rokom, ale uvaril a doniesol veľmi dobrý hovädzí guláš.

    Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

    Lucuš
    No ja robím guláš takto: koľko máš mäsa tak 1/2 dám cibule, ktorú osmažíš na oleji /masti/, pridáš mäso nakrájené na kocky, osmahneš dáš červenú mletú sladkú papriku, štipľavú, kmín, gulášové korenie, ja dávam aj divinu, čierne mleté korenie, ďábelské korenie, pridám cesnak a sušenú feferónku a nechám dusiť, keď je mäso skoro mäkké dám na kocky pokrájané zemiaky.
    Keď už je všetko hotové vypnem a pridám majoránku a ešte cesnak, ktorí pretlačím a pridám troška magi a roztlačím zemiaky /dám tam vždy viac lebo ja nezahusťujem múkou/Tak vyskúšaj, dobrú chuť.

    ivička je offline (nepripojený) ivička

    ivička
    Ja robím tak isto, len pridávam lečo, petržlenovú a zelerovú vňať v celku tú potom vyberiem, sušené hríby - trošku a hlavne gulášovú kocku - dostať v potravinách je perfektná na ochutenie, keď nemám pridám guľášovú polievku v sáčku, robím ho hustejší aby sa podobal na kotlíkový, tiež zahusťujem zemiakmi nie múkou.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.