Zavrieť

Porady

Vnútorný interný predpis

Dobré ráno všetkým.

Prosím Vás pekne, viete mi poradiť, ako sa spracováva vnútorný interný predpis?
Prípadne mi dajte nejaky tip, kde by som našla néjaký príklad.

ďakujem
S pozdravom Ľubica
Usporiadat
ikovacova ikovacova

ikovacova je offline (nepripojený) ikovacova

Ahoj lubka, mám ten istý problém. ak by si niečo zistila, budem rada ak mi to pošleš. ak budem ja úspešnejšia pošlem ja. ahoj iva
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Bubika Bubika

Bubika je offline (nepripojený) Bubika

ikovacova
Ahoj lubka, mám ten istý problém. ak by si niečo zistila, budem rada ak mi to pošleš. ak budem ja úspešnejšia pošlem ja. ahoj iva
Ak máte na mysli interné smernice, tak PORADCA 8-9 /2004 ich obsahuje niekoľko. Aj na stránkach Porady sa nejaké tie smernice, či interné predpisy nachádzajú, záleží, aké Vám treba.
0 0
ikovacova ikovacova

ikovacova je offline (nepripojený) ikovacova

dakujem bubika, idem ich pozrieť. :-)
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
tu sú smernice..ktoré som mala, ani neviem už od koho, posťahované...
0 0
Hanka Hanka

Hanka je offline (nepripojený) Hanka

Myslím, že nebudem posledná čo sa poďakuje za priložené vzory. Ďakujem
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
problém je..že mám aj tie predpisy z poradcu...ale ani za svet mi to sem nejde dať...je to moc veľké

šťastie sa na mňa usmialo..po troch nevydarených pokusoch..predsa len úspech..

no ja by som radšej poďakovala tým..čo to sem už dali..ale ja fakt neviem.., kto..takže ďakujem všetkým...
bo ja to len zhromažďujem
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Hlinkovx
tu sú smernice..ktoré som mala, ani neviem už od koho, posťahované...
Ďakujem ľudia za vzory smerníc. Hneď mám lepšiu náladu a idem hľadať ďalej.
0 0
ValMa ValMa

ValMa je offline (nepripojený) ValMa

Neviete mi niekto poradiť ako mám otvoriť súbor - vnútropodniková smernica? Nedarí sa mi to. Stále to načítava a nič. Ďakujem
Naposledy upravil ValMa : 22.04.05 at 16:40
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
no...musíš mať nainštalovaný acrobat reader....a bude ti to veru dlho sťahovať...lebo je to dosť veľký objemný súbor
0 0
kolozvh kolozvh

kolozvh je offline (nepripojený) kolozvh

Tvorna interných aktov je zložitým procesom. Záleží na podnikovej kultúre a know - how. Podľa môjho názoru nie sú vzory z poradcu dobré, je to ako s právnym poradenstvom - zadarmo je to o ničom. Pokiaľ budem vedieť, o aký predpis sa Vám jedná, môžem Vám pomôcť pri vypracovaní šabóny.
0 0
ValMa ValMa

ValMa je offline (nepripojený) ValMa

Hlinkovx
no...musíš mať nainštalovaný acrobat reader....a bude ti to veru dlho sťahovať...lebo je to dosť veľký objemný súbor
Ďakujem za radu. Už sa mi to podarilo.
Naposledy upravil ValMa : 24.04.05 at 10:31
0 0
Maxinka Maxinka

Maxinka je offline (nepripojený) Maxinka

Ja by som Vás poprosila o nejakú Vnútropodnikovú smernicu pre inventarizáciu majetkov a záväzkov.Neviem ako by som mala začať, pomôžete mi nejako?PROSÍM,
ĎAKUJEM
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Smernica

č. U_6/2004

Inventarizácia majetku a záväzkov

nájdeš v Poradci podnikateľa - 2004\Poradca 2004\Poradca 8-9\Poradenstvo\Riadenie podniku\Úvod k tvorbe vnútropodnikových predpisov
0 0
Maxinka Maxinka

Maxinka je offline (nepripojený) Maxinka

Ďakujem, pozrela som si to len sa s toho neviem nejako pohnúť. Ja neviem čo by tam malo byť asi popísané. My sme začínajúca SRO a tak som si myslela, že niekto ju má už spracovanú a prilepú ju len ako návod, že ako asi taká smernica vyzerá.Veľmi by mi to pomohlo!?
Ak ju niekdo má, tak prosím!!!!!!!!!
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Hanka
Myslím, že nebudem posledná čo sa poďakuje za priložené vzory. Ďakujem
A môžeš aj oceniť tých ,ktorí to sem priliepajú.
0 0
ucto2 ucto2

ucto2 je offline (nepripojený) ucto2

Prosim neviete mi niekto poradit aky pravny predpis upravuje vnutorne predpisy? Dakujem za pomoc
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

ucto2 Pozri príspevok
Prosim neviete mi niekto poradit aky pravny predpis upravuje vnutorne predpisy? Dakujem za pomoc
Na tvoju otázku sa nedá jednoznačne odpovedať. Rôzne zákony ukladajú firmám vypracovať vnútorný predpis na rôzne účely.

Napr. zákon o ochrane pred legalizáciou príjmov ukladá určitým firmám vypracovať Program vlastnej činnosti zameraný proti legalizácii, zákon o účtovníctve ukladá vypracovať interné postupu účtovníctva, zákon o ochrane os. údajov ukladá dotknutým firmám mať bezpečnostný projekt, Zákon a archívoch a registratúrach zase prikazuje vypracovať Registratúrny plán a takto by som mohol menovať ďalšie a ďalšie zákony.

V žiadnom zákone nemáš vymenovaný zoznam interných predpisov, ktoré firma musí mať. Takže je to plejáda zákonov a nie všetky sa vzťahujú na všetky typy firiem. Treba sa pýtať na konkrétnu smernicu.
0 0
Fany Fany

Fany je offline (nepripojený) Fany

No ja konkrétne by som teraz potrebovala internú smernicu ohľadom vypracovania kalkulácií výroby. Aspoň nejaký vzor. Ďakujem.
0 0
JankaCaa JankaCaa

JankaCaa je offline (nepripojený) JankaCaa

Tiež by ma zaujímala legislatíva v oblasti interných predpisov. Keď ide o dopravnú alebo zasielateľskú firmu, aké predpisy musia mať povinne vo firme vypracované?
0 0
martinka_@zoznam.sk martinka_@zoznam.sk
mna by zase zaujimal interny predpis ohladom kontroly kvality vo vyrobe ak by niekto mal ako vzor
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať