Zavrieť

Porady

G-Profit s.r.o.,kto má s nimi skúsenosť?

mada mada

mada je offline (nepripojený) mada

Pekný deň prajem,
dostala som ponuku zarobiť si peniaze od obchodného zástupcu z G-Profit s.r.o., so sídlom v Žiline, navrhol, aby sme sa stretli a dostanem k tomu podrobný výklad, mám obavy, čo je to zač, nemá s nimi niekto skúsenosti? Jedná sa vraj o spoločnosť, ktorá sa zaoberá obchodom, službami a marketingom prostredníctvom internetu, donáška tovaru a pod. Za každú radu ďakujem.
Usporiadat
Black Black

Black je offline (nepripojený) Black

Skús: http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=6351&SID=5&P=1
0 0
Petra79 Petra79

Petra79 je offline (nepripojený) Petra79

no pokial o nich na nete nevies najst nejake relevantne informacie, tak neviem preco vobec uvazujes o spolupraci
0 0
chlap chlap

chlap je offline (nepripojený) chlap

riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac
Osobnú skúsenosť síce nemám, ale ani by som nikdy mať nechcel.

Tu máš zopár diskusií na tému G-Profit:

http://www.lady.sk/index.php?kategor...it&reakcii=217

http://diskusie.sme.sk/viewdiscussio...clanok-2280181

http://forum.bleskovky.zoznam.sk/?mo...=973&forumID=8

Vo svojej podstate je G-Profit systém, ktorý funguje tak, že zaplatíš členský poplatok a ako člen máš právo nakupovať tovar z internetového obchodu so zľavou. Tvoj profit je v tom, že môžeš kupovať tovar so zľavou a dostávaš provízie za získanie nového člena.
0 0
1linduli 1linduli

1linduli je offline (nepripojený) 1linduli

Ahoj!
Ja spolupracujem so spoločnosťou G-Profit a ak Ti môžem poradiť, tak sa s tým človekom určite stretni a vypočuj si ho. Nič za to nedáš, rozhodnutie je na Tebe, ale ja osobne som neoľutovala, že s nimi spolupracujem.
Nie je mojím cieľom niekoho presvedčiť, že je to super vec, každý má svoj názor, ale môj je takýto.
Držím palec.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Nič tak nepoteší ako rada starého Poraďáka
0 0
1linduli 1linduli

1linduli je offline (nepripojený) 1linduli

Prečo, zato, že som sa na Poradu zaregistrovala až teraz nemôžem napísať svoj názor?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Môžete napísať svoj názor, takisto ako ja môžem napísať svoj.
0 0
josh josh

josh je offline (nepripojený) josh

Potreboval by som poradit, ze co vsetko odznie na takej prezentacii. Tento tyzden sa mam stretnut s chalanom, co robi gprofit a chcem ho tam znicit, tak by som sa potreboval trocha pripravit na tie oblbovacie reci. Nemate nahodou niekto este v hlave, ze co vsetko vam tam hovorili?
Ano, viem, ze tam nemam ist, ale nenecham si ujst pocit, ze mu vyvratim kazde jedno tvrdenie nepriestrelnym argumentom.
0 0
eskoes eskoes

eskoes je offline (nepripojený) eskoes

raz som kdesi na internete čosi hľadal a narazil som na nejakú stránku "ako zarabáť z domu"; aby som sa dozvedel viac musel som uviesť email, na ktorý mi potom chodili všeljaké oblbováky tak som napísal toto:
Niekoľkokrát vo Vašich emailoch zdôrazňujete aký som pre Váš tým dôležitý, ale jediné čo mi chýba je "rozhodovací balíček", ktorý stojí XY Sk. Zároveň prehlasujete, že pre Vás nie sú tieto peniaze dôležité a keď nebudem spokojný, tak mi peniaze po späť zaslaní "rozhodovacieho balíčka" vrátite. Tak sa teda dohodnime. Pošlite mi "rozhodovací balíček" zadarmo a keď budem spokojný, tak Vám tú sumu dodatočne doplatím a keď spokojný nebudem, tak Vám ho zašlem naspäť a Vy mi nemusíte vracať peniaze. V konečnom dôsledku je to to isté: Som spokojný, mám balíček, vy máte peniaze a spolupracujeme. Nie som spokojný nemám balíček, vy mi nemusíte vracať peniaze a nespolupracujeme. Nakoniec ešte ušetríte za poplatok, keď by ste mi mali zaslať peniaze naspäť, ak by som nebol spokojný.
Potom už sa neozvali.
Skús sa opýtať, prečo by si im mal ty platiť, keď v podstate budeš ty pre nich robiť ty, či by to nemalo byť skôr naopak;
z priložených linkov som sa dočítal, že keď zaplatiť členské môžeš od nich kupovať tovar lacnejšie a následne ho predávať tak sa ho opýtaj koľko takýmto spôsobom zarobil a koľko zarobil zháňaním nových ľudí (to bude asi dôležitejšie, lebo práve o to tu ide); taktiež tam niektorý z vlastnej skúsenosti píšu, že tento tovar ti vôbec nepredajú lacnejšie a že dokonca aj maloobchodné ceny sú nižšie, tak skús bližšie zistiť o čo ide, a keď ti tam dá nejaký katalóg, že za na koľko ťa výde napr. TV ako člena zober si nejaký leták nay alebo okey alebo katalóg trianglu alebo hocičoho a priamo pred ních si tie ceny porovnaj a tým by si ho dostal do kolien;
len im daj
0 0
duficek duficek

duficek je offline (nepripojený) duficek

eskoes spravny postup bohuzial vela ludi nenapadne taka reakcia, aj ked by mala byt samozrejma...
0 0
josh josh

josh je offline (nepripojený) josh

dakujem zatial, nieco z toho pouzijem.
uz mam pripravene vytlacene ceny LCD telky v HEJ.sk za ca 43.000,-Sk, v Gprofit za ca 82.000,-Sk ten isty samozrejme. este vytlacim aj zopar dalsich poloziek.
skusim sa do neho pustit este niecim ohladne uctovnictva, zisku a prijmu, nebudem to tu zatial radsej pisat, aby zas nebol pripraveny on (ked toto forum nahodou cita)...
0 0
eskoes eskoes

eskoes je offline (nepripojený) eskoes

daj sem potom prosím vedieť, ako to dopadlo, som fakt zvedavý (aj na jeho výraz tváre, keď mu porovnáš ceny)
0 0
duficek duficek

duficek je offline (nepripojený) duficek

josh
dakujem zatial, nieco z toho pouzijem.
uz mam pripravene vytlacene ceny LCD telky v HEJ.sk za ca 43.000,-Sk, v Gprofit za ca 82.000,-Sk ten isty samozrejme. este vytlacim aj zopar dalsich poloziek.
skusim sa do neho pustit este niecim ohladne uctovnictva, zisku a prijmu, nebudem to tu zatial radsej pisat, aby zas nebol pripraveny on (ked toto forum nahodou cita)...
to ti stoji za to stratit cas s takym "samanom", ked vies dopredu o co sa jedna ?
ja by som si radsej namiesto toho skocil do fitka, alebo na dobry obed.
ibaze by si sa vyslovene tesil, ako ho "dostanes" len daj pozor, aby si nakoniec nesadol na lep, kedze vedia byt naozaj presvedcivy a argumenty prekrutit
0 0
josh josh

josh je offline (nepripojený) josh

Ono totizto ide aj o to, ze je to jeden z mojich nie kamaratov, ale velmi dobrych znamych.
Nechcem mu vyslovene povedat, ze je blbec, ani sa s nim hadat, chcem sa s nim bavit s usmevom na tvari a chcem, aby mu moje slova rezonovali este nejaky ten tyzden v hlave a nakoniec nech postupne (aj vdaka mne) nadobudne presvedcenie, ze sa dal na hlupost a nech sa na tych podvodnikov vykasle.
0 0
duficek duficek

duficek je offline (nepripojený) duficek

tak to plne chapem. len aby si nehadzal hrach na stenu
0 0
mada mada

mada je offline (nepripojený) mada

Napisala som na poradu len preto, aby som sa dozvedela, o čo vlaste ide, lebo s tým robili tajnosti a začalo sa to tak, že ku mne do firmy prišla jedna osoba ako zákazníčka a začala so mnou komunikovať, potom mi vraví, či by som si nechcela privyrábať, že je to práca na PC, určite neoľutujem, som si myslela, že prečo nie, som pri PC celý deň a na písanie by som si čas aj našla.
Spýtala som sa, o akú prácu by konkrétne išlo, nechcela prezradiť, že sa ozve a potom mi všetko vysvetlí. No, aj sa ozvala, už boli dve a začali, či som počula niečo o G-Profite. Hneď som im povedala, že ak sa jedná o vymývanie mozgov, investičný finančný vklad, alebo pyramídu, nemám záujem. Nasledovalo klamanie, že nič takého, ešte sa mi vysmiali, že čo je to vymývanie mozgov a pyramída, že ja si budem cez internet objednávať potraviny, ušetrím čas, peniaze a ešte mi budú za to platiť. Stále neodpovedali na moje priame otázky, ešte si na mňa chceli zavolať nejakého pána, vraj on mi to bude vedieť lepšie vysvetliť, že je to fantastický človek. Odpovedala som, že ja svoj čas budem radšej venovať svojej firme, že stále neviem o čo sa vlaste jedná, ale mali smolu, lebo je tu porada, rozhodla som sa napísať svoj príspevok. A dozvedela som sa, že klamali. Ešte som sa dozvedela, že v našom meste takto navštevujú živnostníkov, asi si vytypovali túto skupinu ľudí.
Pekný víkend prajem všetkým a ďakujem za vysvetlenie :-)
p.s.: samozrejme, že som od začiatku odmietala ich ponuku, tí ľudia boli takí divní, fakt ako sfanatizovaní
0 0
simonkka simonkka

simonkka je offline (nepripojený) simonkka

každý človek má na niečo iné, niekto rád robí od 8 rana do vecera a má staly plat, niekto rad zalozi svoju firmu a niekto veri v MLM system...netreba za to nikoho odsudzovat, ale treba si poriadne vypocut prezentaciu a urobit podla seba nazor, ja osobne milujem MLM systemy vsetky
0 0
simonkka simonkka

simonkka je offline (nepripojený) simonkka

to som tu prvykrat pisala nemam moc casu vysedavat pred PC, len dnes neviem spat, tak asi sa budem castejsie zapajat do tychto roznych for a debat....
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
simonkka
ja osobne milujem MLM systemy vsetky
Ja osobne milujem pivo.
0 0
duficek duficek

duficek je offline (nepripojený) duficek

Jozef Mihál
Ja osobne milujem pivo.
ja osobne "milujem" poradakov, ktory sa zaregistruju iba kvoli prispevkom obhajujucim MLM systemy a viac sa tu neukazu
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať