Zavrieť

Porady

priemerná náhrada

Prosím Vás ráta Money automaticky priemernú náhradu za minulý Q, alebo to treba ručne zadať pri najbližšej mzde, napr. za október? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    Pokiaľ nemáš na karte zamestnanca zaškrtnuté políčko "paušálna priemerná náhrada", tak áno.

    Maxinka je offline (nepripojený) Maxinka

    Maxinka
    Prosím Vás, kde si mám vytlačiť priem.náhradu za Q.?Neviem to nikde nájsť.Vypočíta mi to len priem.denný zárobok ale ja potrebujem za 4.Q. kvôli rezervám na dovolenky.

    Maxinka je offline (nepripojený) Maxinka

    Maxinka
    Maxinka Pozri príspevok
    Prosím Vás, kde si mám vytlačiť priem.náhradu za Q.?Neviem to nikde nájsť.Vypočíta mi to len priem.denný zárobok ale ja potrebujem za 4.Q. kvôli rezervám na dovolenky.
    Skúsila som si to vypočítať len neviem či to mám správne, preto Vás prosím o kontrolu a prípadnú opravu:
    HM za 4.Q.= 24300 Sk
    Odp.hodiny za 4.Q. = 528 hod.
    24300/528=46,02/hod. x 8 = 368,2/PDZ
    priemerka na dovolenku bude - 368,20 x 5 dní dovolenky = 1840,8 Sk 521/323 x 35,2%=647,96 524/323

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    Prepni sa do roku 2008, zobraz si zoznam zamestnancov a daj si vytlačiť zostavu prehľad čerpania dovolenky za rok 2007 - tam Ti zobrazí náhradu starej dovolenky aj priemer za posledný kvartál.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.