Zavrieť

Porady

Daňové priznanie

Poprosim Vás o radu, ak bola pozastavená ži vnosť už v roku 2OO5 a v máji 2006 zrušená, treba podať daňové priz nanie? Viem , že je to ešte skoro na takúto otázku, ale jedná sa o osobu, ktorá je dlhodobo odcestovaná a v 1/2007 bude na Sk a hned by si podala daňové priz. ak by sa to malo podať. DAkujem.
Usporiadat
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

zuzanapuchlova
a chcela by som sa opat že ked som napr. v strate či sa do danového priznania dáva suma nezdanitelneho zakladu či to tam musí byt napisene tak či tak alebo len ked sa to naozaj odratáva od zisku.
Kľudne tam tú sumu 90.816,- daj. Vyjde ti nula ako nula.
0 0
zuzanapuchlova zuzanapuchlova

zuzanapuchlova je offline (nepripojený) zuzanapuchlova

ermon
Doplním: Daňové priznanie podávaš ako FO za celý kalendárny rok, t.j. od 1.1.2006 do 31.12.2006. Príjmy zo živnosti v tvojom prípade od 6/06-12/06, ale do DP zahrnieš aj ostatné príjmy, príjmy zo závislej činnosti (plynúce z pracovného pomeru) atď. Tieto mohli plynúť aj pred živnosťou, dokonca aj počas živnosti. Posudzuj komplexne celý rok.
to viem ale chcela som vediet že ten mesiac to 062006 kôli tomu že sa posudzuje celý rok čo ked som začala podnikat v šiestom mesiaci že či tam mam napisat 062006 alebo 012006 to to mi ide
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Ty všetko vieš, ja som ti odpovedala...
DP podávaš jedno za rok 2006! Žiadne od 01/2006 od 6/2006!
Výkazy podávaš od 06/2006 do 12/2006!
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

zuzanapuchlova
to viem ale chcela som vediet že ten mesiac to 062006 kôli tomu že sa posudzuje celý rok čo ked som začala podnikat v šiestom mesiaci že či tam mam napisat 062006 alebo 012006 to to mi ide
Zuzka, ak chceš aby sme ti dobre odpovedali, treba sa aj dobre opýtať :p .
Mám pred sebou DP tlačivo, na 1. strane je uvedené: Za rok 200_ - dopíšeš 6.
Kde chceš alebo kde podľa teba možno alebo treba zapísať: 062006 alebo 012006 ? Prosím upresni na čo konkrétne sa pýtaš. Ďakujeme.
0 0
tinaM tinaM

tinaM je offline (nepripojený) tinaM

Nová informácia Daňového riaditeľstva v B.Bystrici
http://www.drsr.sk/wps/portal
Informácia k daňovým priznaniam k dani z príjmov.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať