Zavrieť

Porady

Multilevel marketing

Zaujimam sa o to popri zamestnani a chcel som sa opytat ci treba na to zivnost?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

    Gina Er
    pato6593 Pozri príspevok
    Poznáte Talk Fusion? Ten kto je momentálne v Talk Fusion stojí pred veľkým boomom ktorý táto firma spraví. Aj keď už teraz je z toho dosť veľký boom ale to hlavné ešte len príde. Je to nový fenomén MLM s vynikajúcimi produktmi ktoré menia pravidlá celej komunikácii na internete. Ak sa niekto zaujíma o Talk Fusion pozrite si záznam online prezentácie ktorú robia naši bratia Češi. Kto si ju chce pozrieť napíšte mi cez SS.
    http://www.videomarketing.sk/talk-fusion-produkty.html
    klasika pyramída....

    camelfly je offline (nepripojený) camelfly

    camelfly
    par informacii, tak pri tomto druhu marketingu maju aj nemaju zivnostenske opravnenie a to hlavne na zaklade toho ci si vedeny ako poradca alebo clen alebo ak sa rozhodnes aj sam a zavisi to od vysky provizie

    - Člen Klubu (fyzická osoba staršia ako 18 rokov)
    - Poradca (fyzická osoba - podnikateľ alebo právnická osoba)

    takze presne informacie ti urcite podaju v tej spolocnosti u ktorej to chces preferovat, kazda spolocnost ma vlastny system odmenovania odmien a provizii

    nemozem si pomoct ale strasne moc sa to priblizuje a javi pyramidovej hre, zvaz si vsetko pre a proti , na webe mas o tom mnozstvo info
    Naposledy upravil camelfly : 17.01.07 at 10:23

    empty je offline (nepripojený) empty

    empty
    MLM

    je super len s tym treba zacat a napasovat to na dobry produkt/ty, alebo byt aspon pri zrode projektu.

    napr co poznam tak amway ma niektore produkty vynikajuce ale kvalita jeho predajcov je biedna, preto su tam kde su (teda ti predajcovia)

    + vela MLM je podvod + este ked sa zacne pliest MLM s pyramidou je to cisty koniec.


    Pointa MLM je v tom ze ked ste na zaujimavom leveli a mate pod sebou dost ludi v hierarchii tak ste vlastne ako skupina (vy+vasi ludia), nekupujete 1 vec alo jednotlivec ale kupujete 20 veci ( a hlavne pravidelne) naraz a tym padom to mate lacno a mozu sa na to davat rozne %-a pre dilerov,

    samozrejme dolezita je spokojnost zakaznika s produktami lebo jedine tam ma MLM buducnost a nie ako herbalife a podobne projekty v neposlednom rade aj amway a avon su vo vela hladiskach zle nadstavene.

    Ale rozhodne, neodporucam do nicoho sa zapajat, hlavne ked pytaju rozne poplatky od vas, zarobit sa da inymi a lahsimi sposobmi ako byt 7985-ty v nejakej hierarchii )

    pato6593 je offline (nepripojený) pato6593

    pato6593
    Poznáte Talk Fusion? Ten kto je momentálne v Talk Fusion stojí pred veľkým boomom ktorý táto firma spraví. Aj keď už teraz je z toho dosť veľký boom ale to hlavné ešte len príde. Je to nový fenomén MLM s vynikajúcimi produktmi ktoré menia pravidlá celej komunikácii na internete. Ak sa niekto zaujíma o Talk Fusion pozrite si záznam online prezentácie ktorú robia naši bratia Češi. Kto si ju chce pozrieť napíšte mi cez SS.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    pato6593 Pozri príspevok
    Poznáte Talk Fusion? Ten kto je momentálne v Talk Fusion stojí pred veľkým boomom ktorý táto firma spraví. Aj keď už teraz je z toho dosť veľký boom ale to hlavné ešte len príde. Je to nový fenomén MLM s vynikajúcimi produktmi ktoré menia pravidlá celej komunikácii na internete. Ak sa niekto zaujíma o Talk Fusion pozrite si záznam online prezentácie ktorú robia naši bratia Češi. Kto si ju chce pozrieť napíšte mi cez SS.

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    som clenom Team Talk Fusion, ale vyssie uvedena forma je neeticka forma reklamy, ktora dotycneho moze stat miesto v team.......

    sii je offline (nepripojený) sii

    sii
    Ahoj
    Vidim ze sa vyznate v MLM vo vsetko co pisete plne suhlasim. Hlavne to ze ked je clovek neskoro pri zrode tak to uz je len potom predajca on uz nemoze budovat siet. Neviem ci v nejakom MLM pracujete ale ak bi ste mali zaujem prave sa rozbieha jeden MLM na SVK. Zaujmavy produk a hlavne zaujmave je financne ohodnotenie.

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    poznám systém MLM, nie je to pyramída, netreba byť pri zrode.....
    typický AMWAY a teraz Team Talk Fusion, ale aj iné.
    Ste predajcom aj budovateľom siete zároveň.
    Podstata môjho zaangažovania do určitého mLM je v tom, že produkty využívam aj ja, potom nie ej podstatné čí a koľko zarobím. Je to nový druh činností a koho zaujme napr. videokomunkácia aformy e-komunikácie budúcnosti, tomu to rada vysvetlím, resp. absolvujeme spoločne prezentáciu. Ešte aj túto časť práce robia za mňa, takže je to podľa mňa super.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.