Zavrieť

Porady

Pomoc bolí ma zub

Prosím poraďte mi nejaké účinné tabletky proti bolesti, dneska ma začal príšerne bolieť zub. Volala som zubárovi a on ma objednal až na zajtra...
Usporiadat
aglv aglv

aglv je offline (nepripojený) aglv

Ibalgin, Voltaren. Ale radsej by som na Vasom mieste isla na pohotovost a necakala do zajtra.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
dracica
Prosím poraďte mi nejaké účinné tabletky proti bolesti, dneska ma začal príšerne bolieť zub. Volala som zubárovi a on ma objednal až na zajtra...
No to ti vyzerá pekný večer a ešte krajšia noc. Mne zaberá nurofen forte, ale sestra si musí vziať ibalgin 400, každé štyri hodiny. Ešte ti môžem odporučiť vyplachovať ústnu dutinu roztokom tantum verde - aj ten môže trocha tlmiť bolesť.



PS. Súhlasím s horeuvedeným. Ak máš možnosť, radšej choď na tú pohotovosť
0 0
dracica dracica

dracica je offline (nepripojený) dracica

aglv
Ibalgin, Voltaren. Ale radsej by som na Vasom mieste isla na pohotovost a necakala do zajtra.
Na pohotovosť ma nikto nedostane aj keby som mala šriabať omietku od bolesti...raz som bola na pohotovosti a zubár sadista mi vyvrtal zub a nechal mi to tak, že mám ísť na druhý deň k svojmu zubárovi dať si to zablompovať
0 0
marči marči

marči je offline (nepripojený) marči

Ahoj ! Skús Ibalgin, ten by mal zabrať !
0 0
dracica dracica

dracica je offline (nepripojený) dracica

marči
Ahoj ! Skús Ibalgin, ten by mal zabrať !
Kolegyňa mi dala Novalgin, neviem čo to je ale že vraj je to proti bolesti...
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

dracica
Na pohotovosť ma nikto nedostane aj keby som mala šriabať omietku od bolesti...raz som bola na pohotovosti a zubár sadista mi vyvrtal zub a nechal mi to tak, že mám ísť na druhý deň k svojmu zubárovi dať si to zablompovať
len aby ti zabrali tabletky pri tej bolesti, potom bude naozaj najlepsie ak zbehnes na pohotovost lebo do rana je este vela hodin
0 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

dracica
Kolegyňa mi dala Novalgin, neviem čo to je ale že vraj je to proti bolesti...
Novalgin je dobrý, aspoň ja mám s ním dobré skúsenosti, zabral mi aj pri operácii ďasien.
0 0
dana9 dana9

dana9 je offline (nepripojený) dana9

právnik
Viem, ze mi to nikto nebude verit, sama by som tomu NIKDY NEUVERILA, ale mala som zapaleny koreň zuba a fakt to pomohlo. Treba žuvať na tej bolavej strane klinček (korenie).
0 0
dracica dracica

dracica je offline (nepripojený) dracica

A koľko budem platiť, keď som nebol na preventívnej prehliadke ja predpokladám že tam nechám aj tisícku...
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
dracica
Kolegyňa mi dala Novalgin, neviem čo to je ale že vraj je to proti bolesti...
mne keď už nezaberá ani Ibalgin 600 tak potom nastupuje Novalgin - áno....je to od bolesti a na zápaly
0 0
Kolenčík Kolenčík

Kolenčík je offline (nepripojený) Kolenčík

pre začiatok skús vatu namočiť do alkoholu /vodka, borovičák a pod./ a daj do ucha, vždy však do ucha na opačnej strane, ak bolí zub vľavo, daj do pravého, určite zaberie.
0 0
monr monr

monr je offline (nepripojený) monr

monika
mne nezaberali ziadne tabletky z bezne dostupnych, 2 dni som tak trpela, kym ma mohol zubar zobrat, a nakoniec mi tam nieco porobil, ale dal mi nejake lieky od bolesti, brali sa kazdych 12 hodin a stali okolo 400 korun. a az tie potom zabrali
0 0
IVEB IVEB

IVEB je offline (nepripojený) IVEB

Pozn. Asi máte zlých zubárov, nakoľko dobrý zubár Vás pri bolestiach musí ošetriť hneď. Tak by to malo byť , aj keď u niektorých to tak nefunguje. Ja s pohotovosťou mám len dobré skúsenosti , nakoľko predošlý zubár mi liečil zub antibiotikami , a až na pohotovosti sa mi uľavilo. Dnes keď mám bolesti, idem k zubárovi ihneď, ani sa neobjednávam. Toť môj názor.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Tiež si myslím, že akútne prípady musia brať okamžite. Aspoň moja zubárka to tak určite robí. Veď musia pomôcť hneď......keby som si rozbila hlavu, tiež ma nenechajú čakať deň dva a až potom by to zašili..., nie?
0 0
dracica dracica

dracica je offline (nepripojený) dracica

Dala som si tabletku a trochu to prešlo budem sa modlit aby som to do zajtra vydržala..ináč mám perfektného zubára nemôžem sa sťažovať, pretože je taký dobrý má veľa pacientov a nestíha
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
dracica
Dala som si tabletku a trochu to prešlo budem sa modlit aby som to do zajtra vydržala..ináč mám perfektného zubára nemôžem sa sťažovať, pretože je taký dobrý má veľa pacientov a nestíha
Prajem ti krásne sníčky.......lebo to bude znamenať, že budeš spať.......a zub ti dá pokoj
0 0
dracica dracica

dracica je offline (nepripojený) dracica

Janka6685
Prajem ti krásne sníčky.......lebo to bude znamenať, že budeš spať.......a zub ti dá pokoj
To teraz ma zase začala bolieť hlava, pripadám si už ako hypochonder ja plná vitality takto dopadnem a ešte k tomu som dokopy nič nespravila
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

dracica
To teraz ma zase začala bolieť hlava, pripadám si už ako hypochonder ja plná vitality takto dopadnem a ešte k tomu som dokopy nič nespravila
Ak bolí zub, to je skoro, akokeby bolel celý človek. Tak už nepracuj, a choď oddychovať .
0 0
dracica dracica

dracica je offline (nepripojený) dracica

ďakujem všetkým za rady, práve som sa vrátila od zubára
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

dracica
ďakujem všetkým za rady, práve som sa vrátila od zubára
Takže OK, zúbčok nebolí? Dochtor dal liečiky?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať