Zavrieť

Porady

Zmluva o poskytovaní služieb BOZP a PO

Prosím o radu, ako by mala vyzerať zmluva o poskytovaní služieb BOZP a PO - hlavne predmet činnosti a nejaké špecifiká na ktoré mám byť opatrná.
Ak sa dá aj finančná odmena za vypracovanie dokumentácie BOZP a PO pre jednoduchú organizáciu v prenajatých priestoroch /6 zamestnancov/
a mesačný paušaál v akej výške.
Vopred ďakujem za rady.
Gonka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    karol.za je offline (nepripojený) karol.za

    karol.za
    Gonka
    Prosím o radu, ako by mala vyzerať zmluva o poskytovaní služieb BOZP a PO - hlavne predmet činnosti a nejaké špecifiká na ktoré mám byť opatrná.
    Ak sa dá aj finančná odmena za vypracovanie dokumentácie BOZP a PO pre jednoduchú organizáciu v prenajatých priestoroch /6 zamestnancov/
    a mesačný paušaál v akej výške.
    Vopred ďakujem za rady.
    Gonka
    ahoj gonka
    jednoduchá organizácia-6 zamestancov??? žáleží akú prácu vykonávajú
    táto info chýba,aby sa dal určiť napríklad rozsah školenia bozp a daľšia potrebná dokumentácia bozp,
    z hľadiska požiarnej ochrany ma zaujalo,,v prenajatých priestoroch,,tu záleží ako je v zmluve spomenuté zabezpečenie protipožiarnej ochrany,v prípade že ste v podnájme,niektorú dokumentáciu musí vypracovať majiteľ objektu,tu by som doporučil trochu sa pozrieť do zákona 314/2001 o ochrane pred požiarmi,
    §§ týkajúce sa povinnosti právnickej osoby a fyzickej osoby a aj § aké úlohy zabezpečuje pomocou technika požiarnej ochrany,vo vyhláške 121/2002 o protipožiarnej prevencii akú dokumentáciu treba mať vypracovanú /§24/
    po doplnení chýbajúcich informácii ,budem môcť doplniť odpoveď na dané špecifiká,ktoré zatiaľ niesú pre mňa známe
    s pozdravom karol

    Gonka je offline (nepripojený) Gonka

    Gonka
    Ahoj Karol,
    zamestnávajú iba administratívnych zamestnancov, z hľadiska prenájmu sa zmluvne dohodli, že nájomca bude v prenajatých priestoroch v plnom rozsahu plniť povinnosti zo zákona o ochrane pred požiarmi, napriek tomu je prenajímateľ povinný vypracovať pož.evakuačný plán a požiarne pol. smerice.
    Ostatnú dokumentáciu dopracujem, v objekte je aj ohlasovňa požiarov, stála sluužba , tak to bude vecou písomnej dohodyjedna spoločná ohlasovňa.
    S pozdravom, Gonka

    Zmluva o poskytovaní služieb BOZP a PO

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.