Zavrieť

Porady

Internetovy obchod-dodavatelia

Pekny vecer prajem vsetkym poradakom a dufam, ze sa najde niekto, kto by mi vedel pomoct cennou radou

Chcem si zalozit internetovy obchod, ktory by predaval tovar na zaklade vyberu z katalogu. To znamena, ziaden tovar na sklade. Vedel by mi niekto poradit kde hladat dodavatelov, klasicke rady ohladne rozbiehania internetoveho obchodu, dodavatelov mimo sk, pravnicke rady ohladne dvoch ludi v s.r.o.? (v s.r.o. budeme dvaja 50/50, jeden bude financovat a druhy sa musi o vsetko ostatne postarat /aj pravnickou radou sa chcem v tejto dvojke zabezpecit proti pripadnym nedorozumeniam, neskorsim vysachovavaniam/). Predstavy o stranke, o tovare a prevadzkovani mam, odosielanie tovaru mam zabezpecene, len som prisla na to, ze neviem zohnat dodavatelov bez toho, aby som nakupila vzorkovy tovar. Jedna sa hlavne o oblecenie a darcekove predmety. Keby mi vedel niekto poradit, pripadne konkretne pomoct sa zorientovat v zaciatkoch - uvitala by som intenzivnejsiu spolupracu,..stretnutie. Je to skutocne surne, kedze s.r.o. bude otvorena k 1.marcu a zaroven by mal byt spusteny aj funkcny internetovy obchod.

Viem, ze momentalne nic neviem,
ale snazim sa naucit od niekoho, kto vie...
Vopred dakujem za tu moznost.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    empty je offline (nepripojený) empty

    empty
    vidno ze sa do toho moc nevidis, nic v zlom ale neviem si predstavit predaj vyrobkov ktore ani nevies nakupit.

    v takomto pripade bude lepsie ked si spravis nejake partnerstvo s nejakym dodavatelom s tym ze ked mu budes nosit viac zakaznikov tak on ti bude davat % a teba viac nemusi trapit, pojde to mimo teba.
    (cize sprostredkovanie)

    bolo by dobre keby som vedel co chces predavat a dalo by sa poradit lepsie ako na to.

    daj si pozor lebo zalozit s.r.o. koli tomuto a ked o tom nic nevies je zbytocne nahlenie, tak bud si odloz otvorenie firmy, alebo intenzivne do marca studuj.

    ja ti dam na net obchod do rana ale nikde neni napisane ze ti odtial niekto nieco kupi, lebo ako na to (know how), tak o tom pisu u nas cele diplomovky.

    alebo ked mas zaujimavy projekt postav na nom MLM a daj tu prezentaciu na net, ako to spravil jeden manzelsky par pre americky amway v europe pod menom network 21 a teraz su miliardari a bude sa ti to predavat samo a rozsirovat tiez, ale to uz je vyssi level, a hlavne produkt musi byt zaujimavy.

    fakt, teraz si otvorit internetovy obchod moze kazdy, ale kto na nom bude kupovat? ked je tu amazon.com .de alebo ebay.com alebo hocijake slovenske zabehnute shopy ktore maju dobre meno a je ich na desiatky mozno stovky.

    Internetovy obchod-dodavatelia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.