Zavrieť

Porady

Číslovanie strán

Súrne potrebujem poradiť ohľadom číslovania strán v diplomovej práci. Potrebujem očíslovať len strany od 11 do 62. Neviete ako sa to robí ??? Keď si dám vložiť čísla strán je tam len možnosť , či chcem očíslovať alebo nie prvú stranu alebo od akého čísla.
Ďakujem .
Usporiadat
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Ďakujem všetkým poradcom. Už som to spravila. Ale bolo treba urobiť aj úpravy vo vzhľade stránky-rozložení-začátek oddílu. Ale už to mám. Som šťastná ako blcha.

Moooooc Vám všetkým ďakujem.

re bobino!
dík bobino, tu na porade je naozaj všetko. A ospravedlňujem sa, že som nenašla tento link, ale keď zúfalstvo prevyšuje racionalitu.....
Naposledy upravil účtovník 007 : 24.04.09 at 08:43
0 0
nelagl nelagl

nelagl je offline (nepripojený) nelagl

veľmi pekne ďakujem za pomoc, tieto príspevky mi pomohli očíslovať moju bakalárku, aj keď mi to dosť dlho trvalo.
0 0
cowboyka cowboyka

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

ľudkovia, ja som z toho číslovania úplný jeleň, snažím sa to očíslovať od strany 11, no stále sa mi to nedarí - poraďte prosíííím
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

A prečo si neprečítaš tie rady čo tu píšu? ved je to všetko už takmer po lopate...
0 0
cowboyka cowboyka

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

čítala som - už mám aj rozdelené dve sekcie, ale neviem zrušiť to číslovanie v sekcii č. jedna - ak to zruším, tak mi vymaže aj v sekcii 2. A ten link, čo uvádza chobot na zrušenie číslovania neviem nájsť - robím s Wordom 2007
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

cowboyka Pozri príspevok
čítala som - už mám aj rozdelené dve sekcie, ale neviem zrušiť to číslovanie v sekcii č. jedna - ak to zruším, tak mi vymaže aj v sekcii 2. A ten link, čo uvádza chobot na zrušenie číslovania neviem nájsť - robím s Wordom 2007
Treba sa lepšie naučiť pracovať s Word 2007.

Musíš dvojklikom zaktívniť záhlavie alebo pätu (dvojklik na spodok strany), potom sa ti hore zobrazí menu - Nástroje hlavičiek a piat a tam v rámci toho máš "Prepojiť s predchádzajúcim", to musíš odkliknúť a potom ti to už pôjde.

Viď priložený dokument.
0 0
sia85 sia85

sia85 je offline (nepripojený) sia85

Chobot Pozri príspevok
Musím ťa pochváliť, že si si dala tú námahu a vyhľadala si si príslušné témy. Mnohí nováčikovia si tú námaha nedajú a zadajú otázku nanovo.

Som rád, že ti to pomohlo.
ahojte..co mám robiť s tou ikonkou ako predchádzajúce...lebo v 1. sekcií je sivá a nedá sa na nu kliknuť, kým v druhej je farebna ale ked na nu klikám nic sa nedeje......co robim zle????
0 0
sia85 sia85

sia85 je offline (nepripojený) sia85

vdaka už som to urobila konecne.......
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

sia85 Pozri príspevok
ahojte..co mám robiť s tou ikonkou ako predchádzajúce...lebo v 1. sekcií je sivá a nedá sa na nu kliknuť, kým v druhej je farebna ale ked na nu klikám nic sa nedeje......co robim zle????
V prvej sekcii je logické, že je sivá, pretože žiadna predchádzajúca sekcia neexistuje, prvá je len prvá. Preto záhlavie nemôžeš prepojiť s prechádzajúcou.

V tej druhej sa deje niečo, len si si to asi nevšimla.
0 0
Michaela 23 Michaela 23

Michaela 23 je offline (nepripojený) Michaela 23

Super, "maturovala" som nad tým celý deň a takto jednoducho sa to dá nakoniec...ešte raz vďaka
0 0
zulinka23 zulinka23

zulinka23 je offline (nepripojený) zulinka23

Dobrý deň, potrebujem pomôcť ohľadom číslovania strán v bc. práci. Viem, že už sú tu vytvorené témy zaoberajúce sa touto problematikou, ale mne to stále nefunguje...Potrebujem pomoc
0 0
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

Prezradíš nám v čom ju píšeš? A popis problému. Ako to robíš, čo Ti nefunguje atď.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

zulinka23 Pozri príspevok
Dobrý deň, potrebujem pomôcť ohľadom číslovania strán v bc. práci. Viem, že už sú tu vytvorené témy zaoberajúce sa touto problematikou, ale mne to stále nefunguje...Potrebujem pomoc
Tvoju tému som pripojil k existujúcej téme. Prečítaj si ju pozorne celú, prípadne ešte aj tieto:

http://www.porada.sk/t72053-ms-word.html

http://www.porada.sk/t89595-cislovanie-stran.html

Určite tu nájdeš riešenie. Ak aj po preštudovaní celej témy máš problém s dokumentom, presnejšie popíš, čo ti nefunguje alebo pripoj dokument.
0 0
zulinka23 zulinka23

zulinka23 je offline (nepripojený) zulinka23

Píšem vo Worde 2003 a potrebujem mať číslovanie zobrazené na ôsmej strane. Už som to riešila s viacerými ľuďmi, no nikto mi nevie pomôcť, sledovala som aj návody zverejnené na tejto stránke no nič...Asi som sa už tak babrala s tým všetkým, že som tam bohviečo poklikala
0 0
zulinka23 zulinka23

zulinka23 je offline (nepripojený) zulinka23

Problém je v tom, že všetky tie príspevky a postupy som už čítala, ale stále nič...už som dosť zúfalá...a akým spôsobom vložiť ten dokument?
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Milujem číslovanie záverečných prác.
0 0
zulinka23 zulinka23

zulinka23 je offline (nepripojený) zulinka23

Chobot Pozri príspevok
Tvoju tému som pripojil k existujúcej téme. Prečítaj si ju pozorne celú, prípadne ešte aj tieto:


Určite tu nájdeš riešenie. Ak aj po preštudovaní celej témy máš problém s dokumentom, presnejšie popíš, čo ti nefunguje alebo pripoj dokument.
Problém je v tom, že všetky tie príspevky a postupy som už čítala, ale stále nič...už som dosť zúfalá...a akým spôsobom môžem
vložiť ten dokument?
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

zulinka23 Pozri príspevok
Problém je v tom, že všetky tie príspevky a postupy som už čítala, ale stále nič...už som dosť zúfalá...a akým spôsobom vložiť ten dokument?
Ale čo nič? Veď keď tam vložíš číslo strany, tak sa ti nejaké číslo strany snáď objaví? A prečo nepopíšeš viac svoj problém? Potrebuješ nastaviť iné číslovanie, napr.
- aby na niektorej strane nebolo vidno číslo?
- aby na niektorej strany začalo číslo iným číslom, než ktoré by malo nasledovať?


Ako ti mám poradiť, keď neviem, kde je problém?

Ty ešte asi nebudeš môcť pridávať prílohy, keďže si tu len krátko registrovaná. Pošli mi ten dokument na chrobak7(zavináč)post.sk. Daj vedieť, až to pošleš.
0 0
zulinka23 zulinka23

zulinka23 je offline (nepripojený) zulinka23

Chobot Pozri príspevok
Ale čo nič? Veď keď tam vložíš číslo strany, tak sa ti nejaké číslo strany snáď objaví? A prečo nepopíšeš viac svoj problém? Potrebuješ nastaviť iné číslovanie, napr.
- aby na niektorej strane nebolo vidno číslo?
- aby na niektorej strany začalo číslo iným číslom, než ktoré by malo nasledovať?


Ako ti mám poradiť, keď neviem, kde je problém?

Ty ešte asi nebudeš môcť pridávať prílohy, keďže si tu len krátko registrovaná. Pošli mi ten dokument na chrobak7(zavináč)post.sk. Daj vedieť, až to pošleš.
už to odosielam
0 0
zulinka23 zulinka23

zulinka23 je offline (nepripojený) zulinka23

Chobot Pozri príspevok
Ale čo nič? Veď keď tam vložíš číslo strany, tak sa ti nejaké číslo strany snáď objaví? A prečo nepopíšeš viac svoj problém? Potrebuješ nastaviť iné číslovanie, napr.
- aby na niektorej strane nebolo vidno číslo?
- aby na niektorej strany začalo číslo iným číslom, než ktoré by malo nasledovať?


Ako ti mám poradiť, keď neviem, kde je problém?

Ty ešte asi nebudeš môcť pridávať prílohy, keďže si tu len krátko registrovaná. Pošli mi ten dokument na chrobak7(zavináč)post.sk. Daj vedieť, až to pošleš.
A ty daj zase vedieť či ti to došlo
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať