Zavrieť

Porady

Program na daňové priznanie

Pozdravujem všetkých poraďákov. Minulý rok som si z internetu stiahol program na vyplnenie daňového priznania, ktorý krásne vypočítal všetky položky. Nevie náhodou niekto o niečom podobnom na daňové priznanie za rok 2007? Ďakujem
Usporiadat
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
r1961
Pozdravujem všetkých poraďákov. Minulý rok som si z internetu stiahol program na vyplnenie daňového priznania, ktorý krásne vypočítal všetky položky. Nevie náhodou niekto o niečom podobnom na daňové priznanie za rok 2007? Ďakujem
Za rok 2007 podáváš až k 31.3.2008 Asi si myslel za rok 2006. A odtiaľ odkial si ho sťahoval , tam ho nemajú???
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

r1961
Pozdravujem všetkých poraďákov. Minulý rok som si z internetu stiahol program na vyplnenie daňového priznania, ktorý krásne vypočítal všetky položky. Nevie náhodou niekto o niečom podobnom na daňové priznanie za rok 2007? Ďakujem
Aj na stránke DRSR, je kolonka vyplnenie tlačív na internete
http://www.drsr.sk/wps/portal/!ut/p/kcxml/04_Sj9SPykssy0xPLMnMz0vM0Y_QjzKLN4h38gXJgFiO-pGoAk4-cBFfj_zcVH1v_QD9gtzQiHJHRUUAotm3zw!!/delta/base64xml/L3dJdyEvUUd3QndNQSEvNElVRS82XzBfNThMUw!!?nID=6_0_B M&cID=6_0_BM''
zatiaľ ale tlačivá na DP za rok 2006 nie sú k dispozícii.
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

r1961
Pozdravujem všetkých poraďákov. Minulý rok som si z internetu stiahol program na vyplnenie daňového priznania, ktorý krásne vypočítal všetky položky. Nevie náhodou niekto o niečom podobnom na daňové priznanie za rok 2007? Ďakujem

najako sa mi to tam nezmestilo, takže aspoň toto:
http://www.drsr.sk/wps/portal
v pravej časti treba kliknuť na vyplnenie tlačív na internete
0 0
orazel orazel

orazel je offline (nepripojený) orazel

na www.kros.sk určite niečo najdeš.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Keď sa odhlásiš z Porady vpravo hore Ti kliká softwear na DP na stiahnutie, hodí Ťa na stránku KROS-u, ale je tam upozornenie , že ešte neobsahuje aktuálne tlačivá na rok 2006. Veď vydržte aspoň do februára, netreba sa ponáhľať
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Evinka, a nevieš budú mať aj taký soft, čo Ti všetko sám vypočíta

Minulý rok taký soft hľadali .....ľudia čo nemajú ani páru o vyplňovaní DP...vraj reklamovali taký....čo sám vyráta
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Muška
Evinka, a nevieš budú mať aj taký soft, čo Ti všetko sám vypočíta

Minulý rok taký soft hľadali .....ľudia čo nemajú ani páru o vyplňovaní DP...vraj reklamovali taký....čo sám vyráta
A Ty taký nemáš?...
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

mám......ale nedám
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Muška
mám......ale nedám
Muši smajlík nemal byť tento: ?
0 0
Maňuša Maňuša

Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

škoda´,že nedáš,veď by to ostalo v rodine poraďakov.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

r1961
Pozdravujem všetkých poraďákov. Minulý rok som si z internetu stiahol program na vyplnenie daňového priznania, ktorý krásne vypočítal všetky položky. Nevie náhodou niekto o niečom podobnom na daňové priznanie za rok 2007? Ďakujem
tu je nejaká ponuka, ale vyskúšané to nemám. Skús

http://www.kros.sk/dpfo
0 0
r1961 r1961

r1961 je offline (nepripojený) r1961

Pardón, samozrejme som myslel daňové priznanie za rok 2006. Možno ho majú tam kde som ho stiahol vlani, ale asi len boh vie, kde to bolo
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

V MRP už sú aktualizované tlačivá aj na tento rok.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
r1961
Pardón, samozrejme som myslel daňové priznanie za rok 2006. Možno ho majú tam kde som ho stiahol vlani, ale asi len boh vie, kde to bolo
No najskôr z toho Krosu, veľa ľudí si to stiahlo, bolo to zdarma....a robilo to dobre a myslím, že to akceptoval aj DÚ.
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

Musí sa to vytlačiť farebne, alebo stačí čierno-bielo, (čo je svojim spôsobom tiež farebné)? A musí to byť vytlačené obojstranne, alebo môžu byť stránky na samostatných listoch, aby to akceptoval DU? Aké máte skúsenosti s DU, prosím?
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Anja111
Musí sa to vytlačiť farebne, alebo stačí čierno-bielo, (čo je svojim spôsobom tiež farebné)? A musí to byť vytlačené obojstranne, alebo môžu byť stránky na samostatných listoch, aby to akceptoval DU? Aké máte skúsenosti s DU, prosím?
Kľudne čierno-bielo a obojstranne....šetrime farbu a lesy
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Anja111
Musí sa to vytlačiť farebne, alebo stačí čierno-bielo, (čo je svojim spôsobom tiež farebné)? A musí to byť vytlačené obojstranne, alebo môžu byť stránky na samostatných listoch, aby to akceptoval DU? Aké máte skúsenosti s DU, prosím?
Ja som to doteraz vždy vyplnila na stránke www.drsr.sk, vytlačila každú stranu zvlášť a čiernobielo Zobrali mi to bez problémov
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Janka6685
Kľudne čierno-bielo a obojstranne....šetrime farbu a lesy
lesy by sme šetrili keby tie tlačivá boli jednostranné
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

Ďakujem Vám veľmi pekne, pomohli ste mi.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
katkaj
lesy by sme šetrili keby tie tlačivá boli jednostranné
Však mi je až do plaču, keď vidím tú kopu papierov, ktoré mám doma a na väčšine je to, čo už niekde uvedené je....jeden údaj na xy formulároch, dokladoch...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať