Zavrieť

Porady

Mam plan - ako,kde ziadat o dotaciu a dalsie kroky

Zdravim...chcem sa spytat proste na veci, ktore treba urobit pre ziskanie dotacie...moj plan berte ako dobre vypracovany a zaujimavy... tzv.

Kde a ako podat podnikatelsky plan ?
Kto rozhoduje o dotacii ?
Ako dlho trva vybavenie a poskytnutie dotacie - ak bola odsuhlasena ?
Za akcyh podmienok je dotacia nenavratna ?
a vsetky ostatne veci ktore vas napadnu a su dolezite...
Vopred dakujem za reakcie
Usporiadat
turbot turbot

turbot je offline (nepripojený) turbot

turbot Pozri príspevok
No tento prispevok ma najviac "zdrbal" ale bol tusim najuzitocnejsi aky tu padol...diky moc
no ale ked sa to tak zoberie, docital som s z odkazov k mojej teme len to, ze niekedy to trva niekolko mesiacov, cize nic podstatne...
dobre, dakujem...ukoncite temu
ja UKONCUJEM...papa
0 0
duficek duficek

duficek je offline (nepripojený) duficek

turbot Pozri príspevok
No tento prispevok ma najviac "zdrbal" ale bol tusim najuzitocnejsi aky tu padol...diky moc
chlapce, hned prva odpoved bola 100%tna....
len sa ti asi nechcelo hladat...

len tato odpoved posledna odpoved ti vyhodila temy ako na podnose, to je žúžo

ale aby som od temy odbocil, castokrat sa mi pri hladani niecoho konkretneho vyhodi cez 100 tem, vela s nazvom POMOC, POMOZTE, PORADTE atd...a to sa potom tazko hlada v takom pralese
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Ja navrhujem, aby každý, kto chce zadať prvú otázku na tomto fóre najskôr musel povinne prečítať Etiketu porady, najmä ak neovláda etiketu slušnosti! Zadávateľ raz možno bude zamestnávateľom, ktorý bude žiadať od svojich zamestnancov všetky úkony i na mieste, kde chrbát stráca svoje poctivé meno! Prečo by sa unúval niečo urobiť, keď to za neho už niekto urobil, nie?
Áno, aj my sme začínali, tiež sme sa nevedeli orientovať na tejto stránke, ale ak vie niekto odpovedať na všetky otázky ohľadne informatiky, potom musí aj vedieť postup ako čo nájsť. A ak nie, aspoň postup slušnosti voči tým, ktorí tu trávia stovky hodín bez nároku na odmenu, no a odmenou je arogantné správanie.
No ďakujem pekne. Toto si tí, ktorí chcú dokázať, že spolu vieme viac, nezaslúžia!
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

turbot Pozri príspevok
no ale ked sa to tak zoberie, docital som s z odkazov k mojej teme len to, ze niekedy to trva niekolko mesiacov, cize nic podstatne...
dobre, dakujem...ukoncite temu
ja UKONCUJEM...papa
a čo si myslel, že zajtra máš dotáciu na účte?
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

ondrejvla Pozri príspevok
Ja navrhujem, aby každý, kto chce zadať prvú otázku na tomto fóre najskôr musel povinne prečítať Etiketu porady, najmä ak neovláda etiketu slušnosti!
... aj to bolo Turbotovi doporučené http://www.porada.sk/t43471-p2-danov...tml#post390406, ale hádam nebude zabíjať jeho drahocenný čas ...
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Johanka Pozri príspevok
a čo si myslel, že zajtra máš dotáciu na účte?
dosť ľahko sa vzdal, napriek tomu, že už má plán... 100% vypracovaný, či akýto...
0 0
LIZINKA LIZINKA

LIZINKA je offline (nepripojený) LIZINKA

Veď ste mu aj dali .....bosorky Chudák mladý....
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Johanka Pozri príspevok
... aj to bolo Turbotovi doporučené http://www.porada.sk/t43471-p2-danov...tml#post390406, ale hádam nebude zabíjať jeho drahocenný čas ...
No tak sa čudujem, že s jeho kvalitami sa tu zdržiava! Skutočnosť, že všetci sme boli deťmi by mala byť aj podnetom k trpezlivosti vzdelávania sa na kvalitu človeka. Ale na to nie je čas, všetko musí mať rýchlo, a ak to nie je podľa jeho predstáv, dochádza k TURBulencii slušnosti. Jednoducho sa rozsypala...
0 0
j.s j.s

j.s je offline (nepripojený) j.s

Johanka Pozri príspevok
Zlatý joe black .
Kto bol ten slavny Joe Black. Mal som tu cest, ze ma k nemu par krat prirovnali. Teraz neviem, ci sa mam hanbit, alebo byt hrdy
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

joe.black & jumper
Vyber si.
0 0
wewe0 wewe0

wewe0 je offline (nepripojený) wewe0

FUUUUUUUUUUUJ!
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať