Zavrieť

Porady

Kto ocenil príspevok

admin
Práve som zaviedol novú funkciu, zobrazenie komentára k príspevku.

V príspevku sa odteraz zobrazuje, kto ho ocenil a aj komentár k jeho oceneniu.
--------------------------------------
--------------------------------------
--------------------------------------
ZMENA TOHTO PRISPEVKU, ktorú som popísal v príspevku č.50
Oki Oki Oki, už som zrušil komentáre, v dobrom som myslel že to bude plus.

Zámer?
1. Povzbudiť ostatných, aby pridávali body (v rámci hesla "zíde z očí zíde z mysle" sa na ne zabúda)
2. Zviditeľniť dobré príspevky, ale aj oceňujúcich a ich milé komentáre. Hmm nešpehoval som že aké komentáre sa dávajú, myslel som že všetky sú také, že sú hodné prezentácie....
3. Zverejniť kto a za čo boduje, aby sa body neprideľovali za "blbosti"....

Takže:
Kto ocenil ponechávam
Komentár som zrušil
Naposledy upravil Richard : 15.02.07 at 14:12
Usporiadat
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

ondrejvla Pozri príspevok
No len vydržte, až dozreje čas... všetko časom... alebo je to už skleróza?
Vlasti, ale Ty si nemýľ chuť s časovým odstupom Jasné, že mladšie ročníky to majú ako teplú stravu - trikrát denne. No a nám to stačí aj jedenkrát za deň No a čo, ale chuť je vždy

Poznámka: Toto nie je sexuálna poradňa
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Mne sa najviac páči, keď hlavní aktéri (rozumej administrátori) tu zavádzajú nejakú novinku, bez vysvetlení, bez komentárov a potom tu vznikajú najrôznejšie a aj najextrémnejšie dojmy. Už si pomaly zvykám.

PS: a autori naďalej mlčia
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka


Zrušme celé bodovanie. Niekedy mi je to smiešne (ale tak radostne) - napíšem takú odpoveď, že som normálne sama na seba hrdá a nedostanem bod od pýtajúceho sa, ten ani nepoďakuje ... ale dostanem bod od niekoho celkom iného, zvyčajne je to V.I.P poraďák , lebo vie oceniť, koľko rokov prebdených nocí a štúdia za mojou odpoveďou je ...
Tí, čo sme tu každý deň a radíme do roztrhania tela nepotrebujeme žiadne body, vieme si jeden druhého vážiť a "ceniť" aj bez bodov.
A tí, ktorí sú noví, rýchlo zistia kto je kto - kto je odborník a kto je účtovník, hlavný účtovník, samostatný účtovník , audítor ... iba v profile .
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Gabi03 Pozri príspevok
Mne sa najviac páči, keď hlavní aktéri (rozumej administrátori) tu zavádzajú nejakú novinku, bez vysvetlení, bez komentárov a potom tu vznikajú najrôznejšie a aj najextrémnejšie dojmy. Už si pomaly zvykám.

Tak ja nie. a asi si ani nezvyknem. Nech mi to hlavní aktéri odpustia, alebo nie, ale súkromie by malo byť dodržané! A s komentárom v tejto téme som ukončila účinkovanie v nej. Odkladám kostým do šatne...
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

ondrejvla Pozri príspevok
Tak ja nie. a asi si ani nezvyknem. Nech mi to hlavní aktéri odpustia, alebo nie, ale súkromie by malo byť dodržané! A s komentárom v tejto téme som ukončila účinkovanie v nej. Odkladám kostým do šatne...
Ja som tým len chcela povedať, že určite majú dôvod na zmenu. Ako vždy. Hoci nikoho ešte nepoznám osobne, pochybujem že Richard by to robil len zo žartu. No a že tu nebude súkromie? Predsa existuje x iných foriem na komunikáciu. Hoci meniť pravidlá hry so spätnou platnosťou sa ani mne nezdá fér.
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Zmizli komentáre
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

katkaj Pozri príspevok
Zmizli komentáre
Tak si už konečne môžem ísť urobiť koťogo a prezliecť sa z pyžamka
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Oki Oki Oki, už som zrušil komentáre, v dobrom som myslel že to bude plus.

Zámer?
1. Povzbudiť ostatných, aby pridávali body (v rámci hesla "zíde z očí zíde z mysle" sa na ne zabúda)
2. Zviditeľniť dobré príspevky, ale aj oceňujúcich a ich milé komentáre. Hmm nešpehoval som že aké komentáre sa dávajú, myslel som že všetky sú také, že sú hodné prezentácie....
3. Zverejniť kto a za čo boduje, aby sa body neprideľovali za "blbosti"....

Takže:
Kto ocenil ponechávam
Komentár som zrušil
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
evina Pozri príspevok
Zitka nedá sa mi k tomu nevyjadriť. V živote ma na Porade nanapadli myšlienky kto s kým a prečo? Že si to ani Ty tak nemyslela Jedine, čo tu môže existovať a dúfam, že to tak každý doteraz bral jeden, dva alebo viac názorov na odbornú tému, ale nijako to nesúviselo s ľuďmi...
Evina , samozrejme že sú tu ľudia na PORADE , ktorých mám rada a sú moji priatelia . Ale je tu aj skupina ľudí , ktorá v Hobby témach a v novo založených témach stále a neustále narážala na to, ako sa oceňuje,odborne a nedborne a s tým diskusie spojené a stále sa na niekoho poukazovalo ,.....ale sa nemenovalo . Pod tým určitým príspevkom bol daný súhlas poraďákov , a tento súhlas vyjadroval stotožnenie sa s príspevkom pisateľa .Ale poraďáci , súhlasiaci pod príspevkom , presne tak isto oceňujú a oceňovali a to i napriek tomu , že kritizovali niekoho druhého .Veď predsa , ak mám niekoho kritizovať , tak predsa nebudem robiť to isté a mal by som ísť príkladom .

To je všetko čo som chcela povedať , okrem toho , že vôbec ma nezaujímajú nejaké bodíky a bola by som radšej, keby sa skutočne zrušili .
Naposledy upravil Zita5 : 15.02.07 at 13:48
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Bez urážky, ale o tomto som hovorila. Keby Richard uviedol hneď na začiatku, to čo uviedol teraz, veľa vecí nemuselo byť.


Ale čo ma do toho. Veď 52 príspevkov nejde na môj server...
Naposledy upravil Gabi03 : 15.02.07 at 13:52 Dôvod: ešte ma napadlo...
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Zita5 Pozri príspevok
Evina , samozrejme že sú tú ľudia na PORADE , ktorých mám rada a sú moji priatelia . Ale je tu aj skupina ľudí , ktorá v Hobby témach a v novo založených témach stále a neustále narážala na to, ako sa oceňuje,odborne a nedborne a s tým diskusie spojené a stále sa na niekoho poukazovalo ,.....ale sa nemenovalo . Pod tým určitým príspevkom bol daný súhlas poraďákov , a tento súhlas vyjadroval stotožnenie sa s príspevkom pisateľa .Ale poraďáci , súhlasiaci pod príspevkom , presne tak isto oceňujú a oceňovali a to i napriek tomu , že kritizovali niekoho druhého .Veď predsa , ak mám niekoho kritizovať , tak predsa nebudem robiť to isté a mal by som ísť príkladom .

To je všetko čo som chcela povedať , okrem toho , že vôbec ma nezaujímajú nejaké bodíky a bola by som radšej, keby sa skutočne zrušili .
Zitka zabudnime, Richard to zrušil a ja len dodám súhlasy sme videli body nie, tak nemôžeme vedieť kto a ako bodoval. Nie je to podstatné a majme sa ďalej radi a
rady ako doteraz
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Najbližšie sa chystám rozdeliť bodovanie na jednotlivé témy. Dph, Mzdy, Účto....

Dúfam, že ma za to neukrižujete
--------
Na Porade si cením, že je tu fajn nastavená morálka, ale ešte by som bol šťastnejší, keby tu nefugnovala slovenská závisť. Takže bodovanie skôr prepracujem ako vypnem
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Richard Pozri príspevok
Najbližšie sa chystám rozdeliť bodovanie na jednotlivé témy. Dph, Mzdy, Účto....

Dúfam, že ma za to neukrižujete
Myslím že túto zmenu predýchame
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Jo a ešte by som bol veľmi rád, keby sa neplietli body so súhlasmi.
Nieže by ste nemali dávať body tam kde súhlasíte, ale nedávajte prosím body za príspevky, ktoré vlastne nič neriešia, stačí ak dáte súhlas so stanoviskom v príspevku.
Body by mali byť udelené za príspevok, ktorý pomáha a niečo rieši, nie za názor (keď sa mi páči názor tak súhlasim alebo nesúhlasím).
-----------------
Hoci je pravda že uvažujem nad tým, že sa niekoľko udelených súhlasov v odborných témach premení na bod. Zatiaľ ma však v tomto zdržuje to, že súhlasy sa dávajú za hocičo. Je však veľa dobrých príspevkov, ktoré majú kopec súhlasov a ani jeden bod.
Uvidíme ako sa situácia rozvinie po zjednodušenom pridávaní bodov. Snáď sa bodovanie rozbehne rovanko ako súhlasy
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Richard Pozri príspevok
Jo a ešte by som bol veľmi rád, keby sa neplietli body so súhlasmi.
Nieže by ste nemali dávať body tam kde súhlasíte, ale nedávajte prosím body za príspevky, ktoré vlastne nič neriešia, stačí ak dáte súhlas so stanoviskom v príspevku.
Body by mali byť udelené za príspevok, ktorý pomáha a niečo rieši, nie za názor (keď sa mi páči názor tak súhlasim alebo nesúhlasím).
Richard ... ale názory možno aj oceniť, aj odsúhlasiť. Niekedy to ide ruka v ruke. .-)

Ono je to niekedy ešte pretrvávajúci trend ... body sme nevideli a súhlas bol verejný, preto to išlo niekedy aj súbežne.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
áno Jani presne tak som to mal na mysli.

Niekedy je potrebný súhlas aj ocenenie. Nechcem tu dávať nejké príklady, aby sa niekto necítil urazený, ale keď máme zverejnené body, vidno, že sa prideľovali aj tam kde stačilo vyjadriť súhlas, pretože daný príspevok nič nieriešil, nevyriešil a nepomohol a bol len vyjadrením nejakého názoru s ktorým sa mohlo alebo nemohlo súhlasiť.....
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Riško, nedá mi. Momentálne mám pocit, že už nikdy sa tu nebudem cítiť tak, ako doteraz. Ozaj si si neuvedomil, že nám zasiahneš do súkromia? S týmto pocitom budem písať SS(ak budem), oceňovať bez komentárov, no, žiadna šťava.

Som za zrušenie bodovania. Ja už viem, kto si z týchto ľudí cení moju snahu pomôcť a oni/y/ vedia, že ja si na oplátku cením ich rady. V podstate časom si mnohí SS-ky vypnú, pretože úmera je takáto: čím viac bodov, tým viac otázok na odborné témy cez SS.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
1. nie nepovažoval som to za zásah do súkromia, ak Vás niekto ocení niet sa za čo hanbiť (však som zverejnil aj moje nie?)
2. ako vás môže napadnúť že by som zverejnil SSky? to nechápem, veď to je niečo celkom iné ...
strašiť ľudí tým, že zverejním SSky vnímam akosi demagogicky, nechce sa mi veriť že si to úprimne myslíte
3. to čo píšeš o bodovaní a nárastu SSiek len hovorí o tom, že bodovanie je správna vec pre nezorientovaných ľudí. Problém s porušovaním pravidiel zo strany užívateľov budem riešiť inak, nie zrušením bodovania.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Dnes mám dva dôvody na radosť-úsmev. Jeden je, že sme konečne úspešne nahodili a skompletizovali všetky doklady a pohyby z minulého roka do nového informačného systému a druhý je táto téma. Musíte uznať, že bez osobného kontaktu, t. j. gestikulácií, mimiky a hlasitosti či zafarbenia hlasu sa mnohé príspevky pochopili inak, ako mali ... asi.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Alebo že by už Porada prežila svoj vrchol ? A aby sa zasa každý pobral tým smerom odkiaľ prišiel ? Pripomína mi to. Verejná cenzúra... ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať