Zavrieť

Porady

sklad

Ahojte, dá sa v sklade niekde nastaviť hromadne zaokrúhľovanie, ja mám zásoby na 2 des.miesta ale známy, ktorý má tiež tento program má napr. 42,2333 a chcel by zaokrúhľovanie na 2 des.miesta, či sa to dá niekde nastaviť, alebo by to musel ručne prepisovať? ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    V nastavení účtovného roku je možnosť nastaviť zaokrúhľovanie na všetkých skladových dokladoch. Okrem toho na kždej karte zásoby je možnosť zaokrúhľovania konkrétnej zásoby.

    sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

    sybila3
    A spätne sa to hromadne nedá urobiť na všetkých kmeňových kartách asi, že ? dík

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    Možno by to išlo cez Hromadné operácie, napr. hromadné precenenie pred. cien - tam sa dá hromadne nastaviť zaokrúhľovanie.

    sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

    sybila3
    Ked dávam tovar na sklad, tak dávam pridať zo skladu a balné dám nová položka alebo tiež zo skladu?

    Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

    Timka1
    Balné by si nemala dávať zo skladu. Ak prijímam tovar na sklad, tak balné dávam ako novú položku a kliknem na "náklady", tzv. rozpustenie vedľajších nákladov, kde si uvediem sumu a prepočítam podľa celkového počtu MJ tovaru.

    sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

    sybila3
    Od začiatku roka som zadávala faktúry a položky na sklad, ale nevytváralo mi príjemky na niektoré, na posledné ich mám vytvorené, kde je chyba? dík

    sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

    sybila3
    Vedel by mi niekto poradiť, prečo mi program nevytvára sklad.doklady, ked cez FP zadávam na sklad, dík.

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    Pred vytvorením prvého skladového dokladu v príslušnom roku sa nastavuje, či sa majú vytvárať skladové doklady (t.j. príjemky a výdajky z faktúr). Neskôr to už nie je možné zmeniť, len v ďalšom roku.

    sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

    sybila3
    No už mi to funguje, ale musím si ostatné faktúry pohádzať na sklad. Ešte by som sa chcela opýtať, ked mám na fa napr. dopravu, dám položky na sklad a neviem či do položiek mám napísať doprava a potom stlačiť náklady alebo tú položku tam vôbec nevypisovať a dať len náklady, lebo potom mi nesedí celk.cena faktúry, díky.
    Ľubi mohla by si mi poradiť aj v ostatných témach, ďakujem moc.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.