Zavrieť

Porady

prevod do nového roku

Prosím o radu, keď si pozerám tlačové zostavy-prehľad príjmov a výdavkov, výkaz o majetku a záväzkoch, tam mi to hádže s haliermi, mám si ho sama upraviť-zaokrúhliť a až potom previesť do nového roku, alebo ho prevediem aj s haliermi? díky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

    Marianna01
    sybila3 Pozri príspevok
    Prosím o radu, keď si pozerám tlačové zostavy-prehľad príjmov a výdavkov, výkaz o majetku a záväzkoch, tam mi to hádže s haliermi, mám si ho sama upraviť-zaokrúhliť a až potom previesť do nového roku, alebo ho prevediem aj s haliermi? díky
    neupravuj - neprevádzaš do nového výkaz o majetku a záväzkoch, ale zostatky v pokladni, BU...

    sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

    sybila3
    Aha, díky, takže ja si vytlačím tie výkazy a keď ich budem vyplnať na DU tak si ich zaokrúhli, tak, díky moc.

    sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

    sybila3
    A prevod dám v starom roku, alebo otvorím si nový rok a dám prevod z minulého roku, neviem, čo je správne, dík

    neznama22 je offline (nepripojený) neznama22

    neznama22
    sybila3 Pozri príspevok
    A prevod dám v starom roku, alebo otvorím si nový rok a dám prevod z minulého roku, neviem, čo je správne, dík
    Musis mat samozrejme vytvoreny novy rok 2007. Potom sa prepni do stareho roku (2006) a v tomto starom roku cez Uctovnictvo/Uzavierkove operacie/prevod pociatocnych stavov si zvolis prevod do noveho roku 2007.

    sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

    sybila3
    Prečo ked tlačím vystavenú fa, tak mi na druhú stranu vytlačí, faktúra, číslo a hrubú čiaru, mám tam niečo zle nadstavené? dík
    Naposledy upravil sybila3 : 09.03.07 at 14:44

    neznama22 je offline (nepripojený) neznama22

    neznama22
    Problém je v tom, že máš na faktúre asi viac položiek. Ten formulár je urobený tak, že ak si pridáš viac položiek, tak sa ti začnú niektoré údaje z faktúry tlačiť na ďalšiu stranu.

    Už to tu aj niekde bolo popísané.

    Ja som to vyriešila tak, že som si upravila formulár a odstránila som si z faktúry zo spodnej časti, kto a kedy faktúru vystavil a už mi to nerobí až taký problém

    sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

    sybila3
    To už mám odstránené, ale keď si dám editovať, tak hore je Hlavička stránky oddelená a potom je titul stránky a mne tú hlavičku tlačí na druhú stranu, už som všeličo skúšala, neviem čo s tým.

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    Problém je vo formulári v položke text za cenami. Ak ho nepoužívaš, treba ho z formulára odstrániť, ak ho používaš, treba ho nastaviť ako ohraničený text.

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    Klikneš na tú položku pravým tlačítkom myši - zobrazia sa Ti vlastnosti premennej a tam vpravo zaškrtneš ohraničený text. Zároveň ju natiahni asi tak na tri riadky a poposúvaj tie položky, čo máš pod ňou (registrácia, pečiatka ...), aby sa Ti to navzájom nepremazávalo.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.