Zavrieť

Porady

Súvaha+VZaS+DPPO 2006

Ahojte,
som uz cela domylena, poradi mi niekto prosim Vas- tlaciva VZaS, súvaha a DPPO sa vyplnaju pred zdanenim alebo po zdaneni? Hlavnu knihu a ostatne povinne zostavy si mam vytlacit pred alebo po vycisleni a zauctovani dane z prijmu po 2006?
Dakujem
Usporiadat
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

KajaG Pozri príspevok
Raz som tiež omylom takúto chybu spravila, ale na DU mi dovolili opraviť súvahu a výsledovku priamo u ních a len som to podpísala s dátum opravy. Nemusela som písať žiadné sprievodné listy. Skús sa s nimi dohodnúť.

Áno, aj to je možné...mne sa raz podarilo do stĺpca za minulé obdobie napísať údaje za "predminulé obdobie".....z DÚ ma sami volali a priamo u nich som opravila....lenže tieto výkazy sa posielajú nielen na DÚ.
0 0
Lllenka Lllenka

Lllenka je offline (nepripojený) Lllenka

Prosim Vas, este by ma zaujimalo, aky datum vystavenia a schvalenia tam mam dat. Treba znovu Val.zhrom.? Pretoze vo VZ je vysl.hospod. po zauctovani dane, a nie z vykazov pred zdanenim.
Dakujem
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Lllenka Pozri príspevok
Prosim Vas, este by ma zaujimalo, aky datum vystavenia a schvalenia tam mam dat. Treba znovu Val.zhrom.? Pretoze vo VZ je vysl.hospod. po zauctovani dane, a nie z vykazov pred zdanenim.
Dakujem
Dátum zostavenia je dátum kedy "zostavíš" závierku a vyhotovíš výkazy, dátum schválenia je dátum schválenia účtovnej závierky VZ samozrejme kompletnej, t.,j, po zdanení.
Naposledy upravil evina : 14.03.07 at 08:32
0 0
Lllenka Lllenka

Lllenka je offline (nepripojený) Lllenka

evina Pozri príspevok
Dátum zostavenia je dátum kedy "zostavíš" závierku a vyhotovíš výkazy, dátum schválenia je dátum schválenia účtovnej závierky VZ samozrejme kompletnej, t.,j, po zdanení.
Ok, ale ked podavam dodatocne - opravene vykazy (lebo pred tym som ich vyplnila pred zdanenim) tak tam dam datum dnesny?
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Lllenka Pozri príspevok
Ok, ale ked podavam dodatocne - opravene vykazy (lebo pred tym som ich vyplnila pred zdanenim) tak tam dam datum dnesny?
Áno .
0 0
Lllenka Lllenka

Lllenka je offline (nepripojený) Lllenka

dakujem
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať