Zavrieť

Porady

Nešťastné cestovné

Prosím niekoho o radu.

Ako SZČO som bola v novembri a decembri 2004 na služobnej ceste v ČR. Našla som si náhradu stravného (diéty) vo výške Kč 550,--. Sú aktuálne?

Ak som to správne pochopila, tú sadzbu prerátam aktuálnym kurzom, samozrejme podľa počtu strávených hodín v ČR, a ešte si k tomu prirátam vreckové vo výške 40 %, čiže Kč 220,--?

Je to tak správne? Mám v tom už riadny chaos!


Veľmi pekne ďakujem všetkým odpovedajúcim!!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marianna je offline (nepripojený) marianna

    marianna
    Zuzana, tie údaje máš zle. Do čiech je stravné 600 Kč. Platilo to aj minulý rok. Ak si dáš aj vreckové 40 % tak to bude 840 Kč.

    Mickya je offline (nepripojený) Mickya

    Mickya
    Prosím, a treba to nejak zdokladovať, že som v tých Čechách bola? Napr. ak som prespala u známeho, ako to zdokladujem, že som tam naozaj bola? Treba kúpiť nejaký parkovný lístok alebo také niečo? Ak si kúpim tam napr. večeru v reštaurácii, treba ten blok odložiť?
    Pre niekoho sú to banálne otázky, ale ja neviem čo a ako...
    ďakujem

    misurka je offline (nepripojený) misurka

    misurka
    SZČO si môžu cestovné náhrady uplatnovat az od 1.11.2004, predtym od 1.1.2004 si nemohli, ze?
    ZuzanaP
    Prosím niekoho o radu.

    Ako SZČO som bola v novembri a decembri 2004 na služobnej ceste v ČR. Našla som si náhradu stravného (diéty) vo výške Kč 550,--. Sú aktuálne?

    Ak som to správne pochopila, tú sadzbu prerátam aktuálnym kurzom, samozrejme podľa počtu strávených hodín v ČR, a ešte si k tomu prirátam vreckové vo výške 40 %, čiže Kč 220,--?

    Je to tak správne? Mám v tom už riadny chaos!


    Veľmi pekne ďakujem všetkým odpovedajúcim!!!!

    Nešťastné cestovné

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.